تعریف لمه مو و اکستنشن آن در آرایشگاه
لمه مو چیست؟
تیر ۱۷, ۱۳۹۶
لمینت بهترین روش برای تقویت مژه ها
لمینت مژه چیست؟
تیر ۱۸, ۱۳۹۶

چند کار برای بزرگ به نظر رسیدن چشمان قسمت اول

چند کار برای بزرگ به نظر رسیدن چشمان

چند کار برای بزرگ به نظر رسیدن چشمان

چند کار برای بزرگ به نظر رسیدن چشمان قسمت اول

 

  • استفاده از قاشق سرد 

قبل از اینکه به رختخواب بروید ۲ قاشق را درون فریز قرار بدهید. از خواب بیدار شوید و ۲ قاشق فریز شده را روی چشم‌های خود به مدت ۱ دقیقه نگه دارید. این کار باعث سر حال آمدن و جمع شدن پوست اطراف چشم‌ها می‌شود. از طرفی به کاهش سایه‌های سیاه زیر چشم کمک می‌کند.

  • استفاده از خط چشم به درستی 

از خط چشم در تمام مناطق اطراف چشم‌ها استفاده نکنید. اینکار باعث خواهد شد چشم‌ها کوچک‌تر به نظر برسند چرا که آن‌ها درون یک حصار قرار می‌گیرند. از خط چشم فقط در سه چهارم اطراف پلک خود استفاده کنید. از خط کشیدن در گوشه‌ی داخلی چشم خودداری کنید.
خط چشم را به فراتر از گوشه‌های بیرونی چشم ببرید. این خط باید تا سر حد ممکن خیلی کم به سمت بالا جهت داشته باشد و ظاهر یک مژه را تقلید کند. این تکنیک باعث عریض‌تر دیده شدن چشم‌ها می‌شود اما ممکن است همه چیز را خراب کنید اگر خط چشم به طور متقارن اعمال نشود ظاهر چشم کج دیده می‌شود، بنابراین این کار را روبروی آینه یا همراه یک دوست انجام بدهید. مهارت در این تکنیک به زمان احتیاج دارد.
وقتی خط چشم را در گوشه‌ی پایینی مژه‌های خود استفاده می‌کنید فقط این کار را زیر خط مژه‌های خود استفاده کنید نه در داخل لبه‌ها. همچنین لبه داخلی پلک تحتانی خود را با مداد سفید یا یک رنگ دیگر روشن کنید. این کار چشم‌ها را بزرگ‌تر می‌کند اما زیاده‌روی نکنید چرا که ظاهر عجیبی پیدا می‌کنید.

  • شکل دادن به چشم‌ها 

یک خط چشم سفید به خط اشک اعمال کنید یا اینکه یک خط چشم مشکی از گوشه‌ی خارجی به قسمت میانی اعمال کنید.
از یک سایه چشم سفید یا روشن استفاده کنید. خط چشمی ضخیم را در قسمت بالایی پلک اعمال کنید.

  • شستن صورت با آب سرد 

چای کیسه‌ای خنک شده روی چشم‌های خود قرار بدهید. تانن موجود در چای مثل یک قابض عمل می‌کند و پوست اطراف چشم را می‌کشد.
مصرف نمک خود را کاهش دهید. مصرف زیاد نمک سبب کمبود آب در بدن می‌شود که خود باعث پف کردن اطراف چشم خواهد شد.
این مشکل به خودی خود سبب بزرگ‌تر شدن چشم‌ها نمی‌شود اما اگر صاحب زیباترین چشم‌ها هم باشید این دایره‌های سیاه حواس‌ها را از چشم‌های شما پرت می‌کند.علاوه بر خواب کافی، بهتر است رژیم غذایی متعادل داشته باشید. نمک هم کمتر مصرف کنید. بعضی‌ها پوست زیر چشم ضخیم‌تری دارند که سبب ظاهر شدن این دایره‌ها می‌شود. از رنگ‌های نارنجی یا قرمز زیر کانسیلر استفاده کنید تا ظاهر آبی و بنفش این قسمت را متعادل کند.

  • برخورد با مشکلات چشمی 

پف چشم‌ها را کاهش بدهید. پف کردن و برآمدگی اطراف چشم‌ها سبب می‌شود چشم‌ها کوچک‌تر به نظر برسند. از این روش‌ها استفاده کنید:
خواب خوبی داشته باشید.

چند کار برای بزرگ به نظر رسیدن چشمان قسمت دوم

 

 

چند کار برای بزرگ به نظر رسیدن چشمان قسمت اولReviewed by سه رخ on Jul 8Rating: 5.0چند کار برای بزرگ به نظر رسیدن چشمان قسمت اول پف چشم‌ها را کاهش بدهید. این روشی است که در آرایشگاه خیلی مورد اهمیت است.

1 دیدگاه

  1. نیکو گفت:

    من قاشق سرد رو برای پف چشم شنیده بودم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *