ترمیم مو های آسیب دیده
ترمیم مو های آسیب دیده(قسمت۱)
بهمن ۲۶, ۱۳۹۵
مضرات استفاده از سشوار مو
مضرات استفاده از سشوار مو (قسمت۱)
بهمن ۲۶, ۱۳۹۵

انواع کاشت ناخن

انواع کاشت ناخن

کاشت ناخن

انواع  کاشت ناخن

 • کاشت آکواریوم
  کاشت ناخن
  آکواریم، نوعی کاشت در آرایشگاه است که به صورت دیزاین ثابت  قبل از مواد گذاری دیزاین  انجام می شود.به صورتی است که دیزاین ها و آب  حرکت کرده و  تکان خوردن آب و دیزاین کاملا محسوس است.
 •  مانیکور فرانسوی
  مانیکور فرانسوی  بهترین روش برای لایه برداری، ویتامینه کردن و جوان سازی پوست دست  در آرایشگاه از این روش استفاده می شود و زردی سطح ناخن را از بین می برد.مانیکور  فرانسوی بهترین  روش  در مانیکور محسوب می شود به دلیل لایه برداری دو منظوره این روش، هم جرم سطح ناخن را و هم جرم پوست دست را لایه برداری می کند.
 •  کاشت فیبر گیاهی
  کاشت ناخن فیبرگیاهی، کاشتی در آرایشگاه  است که  به جای تیپ، الیاف گیاهی مخصوص مانند ریشه گیاه روی سطح ناخن قرار گرفته می شود و مواد آن مانند مواد ژل می باشد.مواد را با قلم برداشته و بر روی سطح ناخن قرار  می دهیم و بعد از مواد گذاری دست داخل UV قرار می گیرد . در پایان سوهان کشی انجام می شود.
 •  کاشت ناخن –  بلند کردن قد ناخن طبیعی بدون استفاده از تیپ (اکستنشن ناخن)
  بهترین روش برای بلند کردن ناخن  در آرایشگاه با مواد به صورت بدون تیپ است که اکثراً این روش را دوست دارند.در این مدل، از همان آغاز، کاشت ناخن به صورت طبیعی ترنمایان می شود  و ظاهر شدن سفیدی سر ناخن را در اکستنشن نداریم.در این حالت ناخن ها را با وسیله ای به نام former بلند می کنیم.  برای ناخن های تیز و گرد بسیار مناسب است و ناخن حالتی زیبا و برجسته پیدا می کند.این روش کار هم برای ناخن پا و هم برای ناخن دست انجام می گیرد. این روش بهترین شیوه کاشت ناخن در آرایشگاه می باشد.
انواع کاشت ناخنReviewed by Tannaz lotfy on Feb 14Rating:

5 دیدگاه ها

 1. ندا گفت:

  خییلی خوب بود

 2. نیوشا گفت:

  خییلی خوب بود

 3. ستاره گفت:

  عـــــــــــــــالــــــــــی

 4. ستاره بانو گفت:

  ????????????

 5. عسل گفت:

  مرسی از سایت خوبتون ??????

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *