اکسیدان اوکیا رنگ و اوکیا
اکسیدان اوکیا
فروردین ۲۷, ۱۳۹۶
ویژگی‌های ضدآفتاب
یک ضد آفتاب خوب، باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟
فروردین ۲۸, ۱۳۹۶

نحوه‌‌‌ی استفاده از کانسیلر برای داشتن مژه پرپشت تر

نحوه‌‌‌ی استفاده از کانسیلربرای داشتن مژه پرپشت تر

کانسیلر

نحوه‌‌‌ی استفاده از کانسیلربرای داشتن مژه‌ هایی پرپشت‌ تر

می‌خواهید بدانید چطور می‌توانید بدون آن که نوع ریمل برایتان مهم باشد، مژه‌ هایی پرپشت تر داشته باشید؟ راز آن، کانسیلر شما است. بله، همان محصولی که برای پوشاندن جوش یا حلقه‌های سیاه زیر چشمان‌ تان استفاده می‌کنید می‌تواند بهترین مکمل ریمل موجود در بازار باشد.
در حالی که این نکته حائز اهمیت است که کانسیلر شما مصرف غیر دارویی داشته باشد (مسلما دوست ندارید ترکیبات مبارزه کننده با جوش اطراف کاسه‌ی چشم‌ تان باشد!)، هر مدل کانسیلر با هر فرمولی کاربردی است. هرچند هرچه کانسیلرتان پوششی ضخیم ‌تر داشته باشد، مات‌ تر و با قابلیت پوشانندگی بیشتر باشد، چشم گیرترین تأثیر را خواهد داشت.
از یک قلم موی تمیز برق لب برای مصرف کانسیلر روی مژه‌ ها استفاده کنید. (آن‌ها به اندازه‌ی کافی کوچک هستند تا مژه‌های ریز گوشه‌ی پلک را نیز پوشش دهند. ) قبل از آن که ریمل بزنید، به آرامی قلم مو حاوی پودر را به مژه‌ ها بزنید تا پودر به خوبی روی مژه‌ها بنشیندحالا مژه های پر پشت تان را تکان دهید!

نحوه‌‌‌ی استفاده از کانسیلر برای داشتن مژه پرپشت ترReviewed by سه رخ on Apr 16Rating: 4.5 نحوه‌‌‌ی استفاده از کانسیلربرای داشتن مژه پرپشت تردر این مقاله میخواهیم نحوه‌‌‌ی استفاده از کانسیلربرای داشتن مژه پرپشت تر از نظر متخصصین زیبایی در آرایشگاه را بررسی کنیم

2 دیدگاه ها

  1. روجیار گفت:

    من فکر میکردم کاربرد کانسیلر فقط برای اطرف چشمه اما جالب بود این آموزش مرسی
    برای اینکه رنگ رژ لب هم دقیقا همونی که میخوایم بشه رو لب میشه از این کانسیلر خوب استفاده کرد.

  2. روژین گفت:

    چه جالب بود مرسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *