ریزش مو طبیعی
چه مقدار ریزش مو در هر روز طبیعی است؟
اسفند ۱۸, ۱۳۹۵
داشتن ناخن سالم
داشتن ناخن سالم
اسفند ۱۸, ۱۳۹۵

۵ راه خلاقانه برای مرتب کردن لاک‌های ناخن

مرتب کردن لاک‌های ناخن

لاک‌های ناخن

5 راه خلاقانه برای مرتب کردن لاک‌های ناخن

اگر شما هم در مورد لاک ناخن وسواس دارید، پس تعداد لاک‌های ناخن‌تان همیشه در حال افزایش است! حتی اگر همه‌ی رنگ‌ها را در مجموعه‌ی لاک‌هایتان داشته باشید، باز هم ممکن است نتوانید رنگ مورد نظرتان را در بین آن همه لاک پیدا کنید! شاید فکر مرتب کردن لاک‌های زیادی که در کشوی آرایش یا روی میزتان دارید ترسناک بنظر برسد، اما ترسی ندارد. ما برای مرتب کردن مجموعه‌ی لاک‌هایتان ۵ ایده داریم تا بتوانید براحتی از آنها استفاده کنید و با یک نگاه، لاک مورد نظرتان را پیدا کنید.

 • قفسه‌ی دیواری آرایشگاه
  آیا قفسه‌های لاک ناخن را در آرایشگاه  دیده‌اید؟ شما می‌توانید آن‌ها را بخرید. شاید بعضی‌ها فکر کنند که چنین راه حلی مناسب محیط خانه نیست، اما من اینگونه فکر نمی‌کنم. من مجموعه‌ی لاک‌هایم را به همین روش مرتب کردم. من قفسه‌های دیواری را دوست دارم، زیرا فضای کف اتاق را اشغال نمی‌کنند و اصلا جای زیادی نمی‌گیرند. نصب آنها آسان است، و جالب است که وانمود کنید در خانه‌تان یک سالن اسپا دارید!
 •  ظرف دسر یک ظرف دسر ۲ یا ۳ طبقه، روشی خاص و زیبا برای نمایش لاک‌های شماست. می‌توانید این نوع ظرف را در هر فروشگاهی که وسایل آشپزخانه می‌فروشد پیدا کنید.
 •  صندوقچه‌های مسافرتی
  اگر ترجیح می‌دهید که لاک‌هایتان دم دست نباشند، یک صندوقچه‌ی مسافرتی گزینه جالبی است. می‌توانید آنها را در بازار پیدا کنید. بعلاوه با استفاده از آن، مجموعه لاک‌های شما قابل حمل خواهد بود.
 •  کیف سامسونت‌های قدیمی
  کیف سامسونت‌های مخصوص نگهداری از لوازم آرایش، ممکن است بسیار گران باشند، اما اگر بتوانید در یک حراجی یا فروشگاه دسته دو، یک کیف قدیمی پیدا کنید، راه حل مناسبی برای مرتب کردن لاک‌هایتان یافته اید. می‌توانید به همان شکل از آن استفاده کنید یا آن را رنگ بزنید. در داخلش از جدا کننده‌های مخصوص استفاده کنید تا بتوانید لاک‌ها را بر اساس مارک یا رنگشان طبقه بندی کنید.
  یادتان باشد که در بالای درب هر لاک،کمی از رنگ لاک مربوطه را بمالید تا موقع باز کردن کیف، پیدا کردن لاک مورد نظر راحت‌تر باشد.
 •  قفسه‌ی دست سازاگر عاشق طرح و نقشه هستید، یک قفسه‌ی دست ساز خانگی، می‌تواند ایده‌ای عالی باشد که هزینه‌ی زیادی هم ندارد  بعلاوه می‌توانید براحتی، هر تعداد قفسه که نیاز دارید بسازید.
۵ راه خلاقانه برای مرتب کردن لاک‌های ناخنReviewed by سه رخ on Mar 8Rating: 4.5مرتب کردن لاک‌های ناخندر این مقاله میخواهیم بهترین راه های خلاقانه برای مرتب کردن لاک‌های ناخن در خانه و آرایشگاه را با هم بررسی کنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *