ماسک تخم مرغ و ماست مو سر
ماسک تخم مرغ و ماست مو سر
بهمن ۳۰, ۱۳۹۵
دستگاه مانیکور و پدیکور در آرایشگاه
دستگاه مانیکور و پدیکور
اسفند ۱, ۱۳۹۵

آرایش روی پوست چرب(قسمت۲)

آرایش روی پوست چرب(قسمت2)

آرایش روی پوست چرب(قسمت۲)

آرایش روی پوست چرب(قسمت2)

بادوام کردن آرایش چشم


بعضی از خانم‌ها، پلک‌های بسیار چربی دارند، بنابراین آرایش چشم آنها معمولا لیز شده و براحتی پاک می‌شود. برای آماده کردن چشم‌ها نیز از یک پرایمر چشم استفاده کنید. یک لایه نازک از آن را روی پلک‌ها و زیر چشم‌ها بمالید.

این محصول، رنگدانه‌ها را در جایشان ثابت نگه می‌دارد، در نتیجه رنگدانه به سایر قسمتهای صورت نمی‌رود. برای ثابت نگه داشتن آرایش چشم در تمام طول روز، از سایه‌های چشم بادوام و ریمل ضد آب استفاده کنید.

ضد چربی کردن ابروها

چندین سال قبل، پیدا کردن یک محصول ابروی خوب کار دشواری بود، اما این روزها افرادی که اهل آرایش هستند، انتخاب‌های بسیار زیادی دارند. برای ثابت نگه داشتن آرایش ابروها، از یک پماد ابرو یا یک مداد چشم سخت استفاده کنید. این

محصولات برای پوست‌های چرب، ایده آل هستند. برای تکمیل آرایش ابرویتان، با برس آرایشی روی آن، یک ژل ابروی شفاف بزنید. این ژل، رنگدانه‌ها را ثابت نگه می‌دارد، بنابراین آنها کم رنگ یا محو یا ذوب نمی‌شوند.


از یک اسپری تثبیت کننده استفاده کنید


هنگامیکه آرایش تمام صورتتان را کامل کردید، روی صورتتان اسپری تثبیت کننده‌ی آرایش بزنید. این اسپری، آرایش شما را در تمام طول روز روی صورتتان مهر و موم می‌کند.


پودر خشک کن و ورق‌های جذب کننده‌ی چربی


برای اینکه از چرب شدن صورتتان جلوگیری کنید، در هنگام بیرون رفتن از خانه، یک پودر خشک کن یا ورق‌های جذب کننده چربی، همراه داشته باشید. این محصولات، بدون آنکه آرایشتان را خراب کنند، چربی صورتتان را جذب خواهند کرد.

 

ادامه قسمت اول

آرایش روی پوست چرب(قسمت۲)Reviewed by کاشت ناخن on Feb 19Rating:

9 دیدگاه ها

 1. sara گفت:

  Merc az site khobeton

 2. مریم گفت:

  خیلی عالی بود

 3. maryam گفت:

  عالی بووود مرسی

 4. نرگس گفت:

  خیلی خوب بود

 5. ندا گفت:

  خیلی خوب بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *