یهترین ماسک نعنا ضد جوش
ماسک نعنا ضد جوش
خرداد ۲۴, ۱۳۹۶
مراحل فرنچ ناخن
مراحل فرنچ ناخن
خرداد ۲۴, ۱۳۹۶

نکات آرایشگاه داماد – قسمت اول

مهم ترین نکات آرایشگاه داماد

نکات آرایشگاه داماد

نکات آرایشگاه داماد- قسمت اول

 •   انتخاب آرایشگاه مناسب با مشورت با دیگران

با دوستان و اقوامتان که به تازگی ازدواج کرده اند مشورت کنید و در خصوص آرایشگاه که آنها در روز عروسی شان رفتنه اند و مسائل حاشیه ای جویا شوید. اگر آنها از آرایشگر خود راضی بودند می توانید به عنوان یکی از انتخاب های شما این آرایشگاه باشد. همچنین در صورتی که در مجلس عروسی حاضر بودید و از مدل مو و آراستگی یک داماد راضی بودید می توانید با او صحبت کرده و از آرایشگاهی که او جهت مراسم عروسی اش انتخاب کرده سوال کنید . بعد از اولین انتخاب بهتر است یک بار پیش او رفته و سبک و مدل مد نظرتان را پیش او امتحان کنید.

 •  جستجو در فضای مجازی
  به خوبی میدانیم اکثر آرایشگاه های مردانه در اینترنت یک سایت اینترنتی دارند. شما با جستجو و مشاهده سایت آنها می توانید با نحوه خدمات آنها و یا برخی از نمونه کارهای آنها آشنا شوید. یکی دیگر از استفاده های فضای مجازی استفاده از فروم های گفتگو است. شما می توانید با پرسش و پاسخ در این فضاها با افراد مختلف صحبت کردن از تجربیات آنها استفاده کنید.
 •  به آرایشگاه انتخاب شده تان بروید
  بحتما بعد از انتخاب آرایشگاه های مد نظر به سراغ آنها رفته و از نزدیک کیفیت کار آنجا، نحوه برخورد با ارباب رجوع، چگونگی استفاده از وسایل از نظر بهداشت، بهداشت عمومی آرایشگاه و … . گول سرشناسی آرایشگاه را نخورید. ممکن است شما با مراجعه به آرایشگاه از نحوه برخورد و یا کیفیت آرایشگاه مد نظر خوشتان نیاید. پس حتما قبل از روز عروسی تان یک بار به آنجا رفته و موهای خود را به آرایشگر مد نظر بسپارید.
 •  احساس رضایت از آرایشگاه
  برخورد محترمانه یکی از مهمترین معیارهای یک آرایشگاه خوب است و شما همواره از انتخاب این آرایشگاه راضی هستید. از سوی دیگر مدیر آرایشگاه می بایست  آرایشگاه را بسیار تمیز و با طراوت نگه دارد. شما باید به تمام موارد در آرایشگاه توجه کنید. به تمیزی و پاکیزگی دیوارها، سرویس های بهداشتی، میز کار آرایشگاه، سرشورها و … دقت کنید  در صورتی که آرایشگاه مورد نظر به این نکات ابتدایی توجه نداشت از انتخاب آن خودداری کنید و به دنبال آرایشگاه مناسبی دیگر بگیردید.
 •  انتخاب آرایشگر در سالن آرایشی
  بعد از اینکه از انتخاب آرایشگاه مناسب به نتیجه رسیدید وقت آن رسید که آرایشگر ایده آل خود را انتخاب کنید. ضمن توجه به مهارت آرایشگر و نحوه کار او، برخورد و اخلاق او را نیز مد نظر قرار دهید. شما باید از کل کار آرایشگرتان راضی باشید. از نحوه اصلاح و آرایش صورت، نحوه کوتاهی مو و نوع ظاهری که در پایان برای شما در نظر گرفته باید رضایت کامل داشته باشید. اگر فکر میکنید این آرایشگر مورد نظرتان را پیدا کرده اید وقت ان است که با وی صحبت های لازم را انجام دهید.

 

ادامه مطلب:

نکات آرایشگاه داماد - قسمت دوم

نکات آرایشگاه داماد - قسمت سوم

نکات آرایشگاه داماد - قسمت اولReviewed by سه رخ on Jun 14Rating: 4.5نکات آرایشگاه داماددر این مقاله میخواهیم مهم ترین نکات آرایشگاه داماد را از دید متخصصین زیبایی در آرایشگاه مردانه بررسی کنیم

1 دیدگاه

 1. امپراتور گفت:

  اگر امکانش هست در مورد ماسک هایی که برای داماد ها استفاده میشه اطلاعات بذارید ممنون میشم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *