رنگ کردن مو با قهوه
رنگ مو با قهوه
بهمن ۶, ۱۳۹۵
نکات آرایش مجلس ختم
آرایش مجلس عزا
بهمن ۶, ۱۳۹۵

راهکار رشد مژه (قسمت دوم )

راهکارهایی برای رشد طبیعی مژه

راهکارهایی برای رشد طبیعی مژه

راهکار رشد مژه (قسمت دوم)

ادامه مقاله قسمت اول

۴- از کشیدن مژه های تان خودداری کنید. اکثر مردم غیر عمدی مزه های شان را میکشند یا به آنها ضربه ناگهانی میزنند بدون آنکه متوجه باشند حتی شما هم بدون آنکه متوجه باشید اینکار را ممکن است انجام دهید. ریشه مژه ها بسیار حساس و شکننده هستند و با یک فشار خیلی کم ممکن است بشکنند.

  • مژه ها را با انگشت هایتان یا با فرمژه نکشید این یک کار اشتباه است، و شما هم باید آگاهانه مراقب باشید که چشم هایتان را نمالید.
  • هنگام شستشوو پاک کردن آرایش چشم هایتان مراقب باشید که پد را روی چشم ها نکشید با حرکات ضربه ای آرام روی پلک هایتان آرایش را پاک کنید به جای مالش یا کشیدن.

۵- مژه هایتان را برس بزنید. با برس مخصوص مژه روزانه مژه هایتان را برس بزنید. همانطور که برس زدن موهای سر باعث گردش خون و تحریک فولیکول های مو در زیر پوست میشود، به شیوه ای مشابه برس زدن آرام مژه ها هم باعث رشد انها میشود. دقت کنید که مژه های شما در لابه لای برس گیر نکند که این نیز باعث آسیب بیشتر به آنها میشود.

۶- پلک خود را ماساژ دهید. ماساژ باعث تحریک جریان خون و تحریک فولیکول های موی مژه ها میشوند، که آنها را فعال تر میکند و توانایی رشد مژه ها را سریع تر میکند. به آرامی با یک حرکت دایره ای کوچک پلک و خط مژه ها را ماساژ دهید. از انگشت کوچک هر دست استفاده کنید تا از فشار زیاد احتمالی به چشم ها خود داری کنید.

روزانه بین ۵- ۱۰ دقیقه اینکار را انجام دهید تا نتیجه را در مژه های تان ببینید.

راهکار رشد مژه (قسمت دوم )Reviewed by Pantea Paydar on Jan 25Rating:

1 دیدگاه

  1. آزاده گفت:

    هیچی قشنگی مژه طبیعی رو نداره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *