آموزش پدیکور حرفه ای
آموزش پدیکور حرفه ای
دی ۲۲, ۱۳۹۵
آموزش کاشت ناخن ژله ای
آموزش کاشت ناخن ژله ای
دی ۲۳, ۱۳۹۵

چگونه رنگ موی مناسب را انتخاب کنیم

انتخاب رنگ مو

رنگ مو

چگونه رنگ موی مناسب انتخاب کنیم

انتخاب کردن رنگ موی مناسب به آسانی پسندیدن رنگ مویی که دوست دارید نیست.همچنین رنگ مو دلخواه شما در آرایشگاه ممکن است با رنگ مناسبی که آرایشگرتان انتخاب میکند متفاوت باشد. شما برای انتخاب رنگ مو باید عوامل زیادی را در نظر داشته باشید، مانند رنگ پوست، رنگ طبیعی خود موها و رنگ چشم. این متن به شما در انتخاب بهتر رنگ مو کمک میکند.
۱- برای چهره جدید خود برنامه ریزی کنید. درباره اینکه شدت تغییر رنگ مویتان چقدر می خواهد باشد فکر کنید. آیا فقط دنبال یک تغییر جزیی و تازگی بخشیدن به چهره تان هستید یا دنبال یک تغییر چشمگیر؟ مطمئن شوید که قوانین محل زندگی، کار یا تحصیل خود را برای رنگ موی جدیدتان در نظر گرفته اید.
۲- از رنگ موی دلخواهتان عکس های دیجیتالی و چاپی جمع کنید. عکس های مجله ها را ببرید یا عکس ها را درگوشی و کامپیوتر خود سیو کنید تا بتوانید به راحتی به آنها نگاهی بیاندازید. جمع کردن عکس ها همچنین برای آرایشگرتان هم یک راهنمایی خوبی خواهد بود اگر تصمیم بگیرید که بصورت حرفه ای موهایتان را رنگ کنید.
۳- همچنین برای کوتاه کردن موهایتان هم تصمیم بگیرید. اگر شما تصمیم گرفته اید که علاوه بر رنگ کردن موها، یک مدل مو هم داشته باشید اول باید کوتاهی و مدل مو را انجام دهید بعد موها را رنگ کنید. اگر اول مدل موها را درست کنید بعد رنگ کنید در هزینه رنگ مو هم صرفه جویی کرده اید چون میزان کمتری رنگ نیاز خواهید داشت. کوتاهی مو قبل از رنگ کردن به شما اجازه میدهد تاثیر رنگ جدید را بر مدل موی جدیدتان هم ببینید.
۴. به زمان دفعات ترمیم رنگ موی خود فکر کنید. اگر یک تغییر چشمگیر ایجاد کرده اید مثلا از بلوند به مشکی، پس به ترمیم های منظمی نیاز دارید که ظاهرتان را حفظ کنید. اگر نه فقط یک تغییر مختصری ایجاد کرده اید مثلا یک درجه رنگ تیره تر از رنگ موی طبیعی خود داشته اید نیازی نیست خیلی نگران ترمیم منظم رنگ مویتان باشید. قبل از تغییر رنگ موهایتان تصمیم بگیرید که چقدر زمان و هزینه مایلید که برای نگهداری رنگ موی جدیدتان صرف کنید.

شما میتوانید با مشاوره با متخصصین زیبایی و مو در آرایشگاه از رنگ مو مناسب خود آگاه شوید.

چگونه رنگ موی مناسب را انتخاب کنیمReviewed by Tannaz lotfy on Jan 11Rating:

1 دیدگاه

  1. تاتیانا گفت:

    عالــــــــــــــــیه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *