بهترین نکات زیبایی
بهترین نکات زیبایی توسط خانم‌های انگلیسی
خرداد ۱۰, ۱۳۹۶
معرفی شامپو گیاهی سیر هسل
شامپو گیاهی سیر هسل Hesel
خرداد ۱۰, ۱۳۹۶

روشهای اکستنشن مو

معرفی بهترین روش های انجام اکستنشن مو

روشهای اکستنشن مو

روشهای اکستنشن مو

اکستنشن به روش رینگ (واشردار)
  
برای این روش ابتدا موها به صورت مرتب تقسیم بندی کرده و یک دسته مو را از سر جدا کنید و آن از یک رینگ شیار دار رد کرده و به وسیله غالب شاخه های موی اکستنشن را وارد رینگ کنید. سپس توسط یک رینگ واشردار و انبر، از ریشه مو رینگ را به موی طبیعی سر  و اکستنشن فشار دهید.
   از معایب این روش ایجاد حساسیت در بعضی افراد است. این روش حجم سنگینی روی مو ایجاد کرده و در موهای کم پشت و نازک گره های مویی ایجاد میکند و هنگام بستن موها رینگها قابل مشاهده بوده که ظاهر زیبای خاصی نخواهد داشت.

اکستنشن به روش چسب کراتین
  
چسب کراتین در واقع ماده ای است که ساختار مو را تشکیل میدهد. در این روش نوعی چسب هست که هیچ گونه آسیبی به مو وارد نمیکند و ظاهر طبیعی دارد. معمولاً از این روش برای قسمتهای جلوی سر، یا موهای کم پشت و نازک استفده میشود. آرایشگران در آرایشگاه این روش را به خانم هایی که حساسیت خاصی در مورد موهایشان دارند و یا تمایل دارند که هیچگونه جایی از نصب نمایان نباشد، پیشنهاد میکنند.
   چند سال قبل برای این روش از دستگاه هایی برای اتصال چسب کراتین به موی طبیعی استفاده میکردند. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی از لیزر برای انجام این روش اکستنشن مو استفاده میشود. فرق لیزر با دستگاه های قبلی در کنترل حرارت توسط لیزر است. لیزر قادر به تنظیم درجه حرارت دستگاه بوده که در نتیجه کمترین آسیب را به مو وارد میسازد.

اکستنشن به روش دوخت
  
یکی از به صرفه ترین روش های اکستنشن روش دوخت است. در این روش ابتدا موهای طبیعی سر را در جاهایی که قرار است موی اکستنشن قرار گیرد یه روش بافت آفریقایی بافته سپس با استفاده از نخ و سوزن مخصوص اکستنشن دسته های موی طبیعی یا الیاف موی مصنوعی را به این بافتها میدوزند. اما نه با هر دوختی! باید از کوک های ریز و آن هم سه چهار بار استفاده شود تا از سفت و سخت کوک شدن موهای جدید روی موهای طبیعی اطمینان کامل حاصل شود. این روش توسط آرایشگران در آرایشگاه و مشتریان اکستنشن طرفداران زیادی دارد.

اکستنشن تیپی یا اکستنشن استیکری
  
افرادی که تمایل ندارند اکستنشن مدت طولانی روی موهایشان باشد، میتوانند از این روش استفاده کنند. در این روش دسته مویی به طول ٤-٥ سانت با نوعی کراتین که نیاز به حرارت نداشته بر روی موها نصب میشود. این روش مناسب افرادی ست که میخواهند در سفر یا عروسی موهایشان بلند باشد. موهای اکستنشن در این روش با ریموور مخصوص به راحتی قابل جدا کردن بوده و حتی زمان بسیار کمی را برای نصب نیاز داشته و هیچگونه برجستگی را در موها برخلاف روش لاینی ندارد.

قبل از انجام اکستنشن با روش های فوق حتما با آرایشگر خود یا آرایشگران حرفه ای در آرایشگاه مشورت کنید!

 

مطالب مرتبط :
اکستنشن مو چیست؟

روش های اکستنشن مو
انواع مو در اکستنشن
نگهداری اکستنشن مو

روشهای اکستنشن موReviewed by سه رخ on May 31Rating: 4.5روشهای اکستنشن مودر این مقاله روش های مختلف انجام اکستنشن را روی مو بررسی کرده و نحوه انجام هریک را توضیح میدهیم تا بهتر بتوانید روش مناسب جهت اکستنشن موهای خود انتخاب کنید.

1 دیدگاه

  1. دلارا گفت:

    من عید با رینگ موهامو اکستنشن کردم خوب بود فقط مراقبت زیادی میخواد.دوستان سعی کنید یه آرایشگر معتبر و یه آرایشگاه تمیز و مرتب پیدا کیند برا این کار.واقعا تأثیر داره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *