آموزش صاف کردن مو
صاف کردن مو بدون اتو
خرداد ۱۱, ۱۳۹۷
عادات مخر ب برای پوست
عاداتی که به پوست آسیب می رساند
خرداد ۱۲, ۱۳۹۷

آرایش عروس

نکات آرایش عروس در آرایشگاه

آرایش عروس در آرایشگاه

نکات آرایش  عروس در آرایشگاه

به خوبی میدانیم یکی از مهم ترین موارد قابل توجه در عروسی آرایش عروس و انتخاب آرایشگاه عروس میباشد. به  همین خاطر نکاتی را باید یاد آوری کنیم که هر عروس خانمی در آرایشگاه باید به آن توجه داشته باشد:

ابرو عروس:

هرقدر ابرو طبیعی‌تر باشد عروس زیباتر خواهد بود البته منظور این نیست كه ابروها را برندارید بلكه از آرایشگرتان در آرایشگاه بخواهید كه ابروهای‌تان را نه خیلی باریك و نه خیلی پهن كند و طوری به آنها فرم دهد كه با چشم‌ها و صورت‌تان هماهنگ شوند. یك ابروی زیبا جذابیت چشم‌ها را چندبرابر می‌كند. همچنین تا جایی كه امكان دارد دم ابرو را تیغ نزنید چرا كه از حالت طبیعی درمی‌آید و چهره‌ای مصنوعی پیدا می‌كنید.

برای روز عروسی باید رنگ موهای‌تان با ابروها هماهنگی داشته ‌باشد. یادتان باشد که ابروها فقط باید یك یا 2درجه از موها روشن‌تر باشند چراكه تضاد بیش از اندازه با رنگ موها می‌تواند چهره را مصنوعی نشان دهد. یادتان نرود ابروهای خیلی باریك هم نمی‌تواند زیبایی چشم‌های شما را آن‌طور كه هست، نشان دهد.

‌نکاتی در مورد موکه در آرایشگاه به آرایشگر بگویید:
هیچ‌وقت با توضیح از آرایشگر نخواهید مدل مویی که در ذهن شماست را پیاده کند. ممکن است نه شما بتوانید منظورتان را درست بیان کنید نه آرایشگر بتواند تصویر درستی از توضیحات شما در ذهنش بسازد. حتما آن مدلی که در ذهن دارید را در اینترنت یا ژورنال‌های مختلف پیدا کنید و به آرایشگر نشان دهید اگر هم موفق نشدید دنبال یک مدل دیگر باشید. این‌گونه او درمی‌یابد شما چه آرایشی را بیشتر می‌پسندید؛ نظر كلی خود را برای آرایش صورت و موها با او در میان بگذارید تا سلیقه شما را بشناسد ولی چیزی را به او تحمیل نكنید. اجازه دهید او باتوجه به تجربه و دانشی كه دارد آرایش مناسبی را روی سر و موی شما پیاده كند.

رنگ مو مناسب برای عروس:
رنگ موی تیره برای عروس‌خانم‌ها بهتر است به‌خصوص برای ایرانی‌ها كه چهره‌های آسیایی و چشمانی تیره دارند مثلا رنگ‌هایی مثل شكلاتی تیره، قهوه‌ای سوخته و به طور كلی رنگ‌های گرم  می‌توانند به صورت حالت دلنشین‌تری بدهند.درضمن تیره بودن موهای عروس با لباسش تضاد ایجاد می‌کند و همین می‌تواند زیبایی را چندین برابر کند. گذشته از اینها نباید یادتان برود که رنگ‌های روشن سن عروس را بیشتر نشان می‌دهد، بنابراین كسانی كه می‌خواهند این‌گونه آرایش روشن كنند یا باید صورتی بچگانه‌ و ظریف داشته باشند یا رنگ پوست‌شان كمی تیره باشد.

مدل مو باز برای عروس:

بعضی از عروس خانم‌ها دوست دارند در روز عروسی موهای‌شان را باز بگذارند و آنها را روی شانه‌های‌شان‌ بریزند. یادتان باشد این مدل مو زمانی زیباتر است كه لباس شما بدون آستین باشد یا حداقل یقه برگشته و اپل‌های بزرگ نداشته باشد؛ البته یادتان نرود که اشکالی که باز گذاشتن مو دارد این است که وقتی هوا گرم می‌شود به هم ریخته و پریشان می‌شوند و زینت‌آلات موها باز خواهد شد و چهره عروس دیگر فریبندگی قبل را نخواهد داشت.

سادگی عروس:

بهتر است لاك عروس فرنچ سفید ساده باشد چرا كه سادگی هیچ‌گاه از مد نمی‌افتد و اگر بعد از چند سال آلبوم عكس‌های خود را نگاه كنید عكس‌ها رنگارنگ و از مدافتاده به نظر نخواهد رسید. اگر طرح‌های شلوغ را دوست دارید، می‌توانید برای انگشت حلقه از نگین یا طرح گلی استفاده كنید. اما در مورد اندازه ناخن‌ها که کاملا بستگی به قد و صدف ناخن‌ها و شكل دست‌ها دارد اگر دست‌ها و ناخن‌هایی کشیده دارید نباید ناخن‌ها را خیلی بلند کنید.

مش مو عروس:

بهتر است برای جشن عروسی سراغ مش و لایت‌های خیلی روشن با تضاد زیاد نروید. توصیه می‌کنیم لایت‌هایی كه حالت سایه روشن داشته باشند را انتخاب كنید؛ همچنین اگر صورتی درشت دارید موها را به هیچ‌عنوان روشن نكنید چرا که صورت درشت‌تر جلوه می‌كند.

کلاه عروس:

بعضی از عروس خانم‌ها دوست دارند شبیه کارتون‌های دوران کودکی‌ همراه تور کلاهی سفید بر سر بگذارند، اگر شما هم جزو همین دسته هستید یادتان نرود که تورهایی كه همراه با كلاه كوچك هستند فقط با لباس عروس‌های مدل اروپایی برازنده می‌شوند یعنی لباس‌هایی كه خیلی كار شده و شلوغ نیستند و تنها با چند برش ساده تزئین شده‌اند.

لنز چشم برای عروس:
انجام هیچ کار جدیدی را برای روز عروسی نگذارید مثلا اگر تا به حال لنز نگذاشته‌اید به هیچ‌عنوان روز عروسی برای نخستین‌بار از لنز استفاده نکنید چون ممکن است بدن شما به‌راحتی پذیرای این جسم جدید نباشد و آن را پس بزند؛ به‌خصوص که برخی از بدن‌ها هیچ چیز خارجی را تحمل نمی‌کنند. اگر می‌خواهید لنز بگذارید حداقل یک هفته قبل از عروسی سراغ آن بروید و هر روز در چشم‌ها بگذارید تا مطمئن شوید در روز مراسم مشکل خاصی پیش نمی‌آید. همچنین اگر می‌خواهید لنز رنگی بگذارید به جنس آن خیلی توجه کنید چراکه بعضی از لنزهای نامرغوب بیشتر از آنکه چشم‌ها را زیبا کنند ظاهری مصنوعی به آنها می‌دهند.

آرایش عروسReviewed by آرایشگاه on Jun 1Rating: 3.0آرایش عروسبه خوبی میدانیم یکی از مهم ترین موارد قابل توجه در عروسی آرایش عروس و انتخاب آرایشگاه عروس میباشد. به  همین خاطر نکاتی را باید یاد آوری کنیم که هر عروس خانمی در آرایشگاه باید به آن توجه داشته باشد

به خوبی میدانیم یکی از مهم ترین موارد قابل توجه در عروسی آرایش عروس و انتخاب آرایشگاه عروس میباشد. به  همین خاطر نکاتی را باید یاد آوری کنیم که هر عروس خانمی در آرایشگاه باید به آن توجه داشته باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *