طرز تهیه ماسک عسل
ماسک عسل پوست صورت
دی ۲۳, ۱۳۹۵
نکات مهم ابرو برداشتن
نکات برداشتن ابرو
دی ۲۴, ۱۳۹۵

چگونه فرنچ مانیکور کنیم

چگونه در آرایشگاه فرنچ مانیکور کنیم

فرنچ مانیکور

چگونه فرنچ مانیکور کنیم

اگر شما دنبال یک تیپ شیک و مرتب هستید، چیزی به پای فرنچ مانیکور نمیرسد.انجام  این سبک مانیکور در خانه برای خودتان یا عزیزانتان خیلی راحت است. یک لاک صورتی کمرنگ یا بیس کوت شفاف انتخاب کنید تا هلال سفید رنگ فرنچ شما بدرخشد. برای یک جلوه زیبا اجازه دهید ناخن هایتان بلند شوند یا برای تسریع کار از کاشت ناخن استفاده کنید. بدون صرف ساعت ها در سالن های آرایش به ناخن هایتان یک جلوه درخشان قابل توجه بدهید. لاک های قدیمی تان را پاک کنید.
یک پد آرایشی را به لاک پاکن آغشته کنید و تمام لاک های قدیکی روی ناخن ها را پاک کنید حتی اگر فقط برق ناخن هم روی ناخن هایتان داشته باشید آنها را پاک کنید. دقت کنید که حتی لاک های باقیمانده در گوشه های ناخن ها هم پاک شوند چون شما برای فرنچ لاک خیلی کم رنگ انتخاب میکنید و لاک های قدیمی اگر خوب پاک نشوند در فرنچ دیده میشوند.
. اگر شما کاشت ناخن داشته اید و دلتان می خواهد که آنها را فرنچ کنید برای پاک کردن لاک های قدیمی از لاک پاکن مخصوص کاشت ناخن استفاده کنید که به مواد کاشت آسیب نرسد. و اجازه ندهید که کاشت شما زمان زیادی در معرض لاک پاکن باشد.
. دقت کنید که اسیتون باعث خشکی و آسیب رسیدن به آنها میشود. پس بهتر است که شما لاک پاک کنی باشید که حاوی اسیتون نباشد.
فرنچ مانیکور روی ناخن های بلند بسیار شیک تر به نظر می آیند، پس ناخن های خود را خیلی کوتاه نکنید. دقت کنید که تمام ناخن های شما یک اندازه بلند باشند. با ناخن گیر ناخن های نامنظم را مرتب و یک دست کنید.
. اگر شما می خواهید ناخن مصنوعی بگذارید ناخن ها را کوتاه کنید - آنها را از نزدیک نوک انگشتان کوتاه کنید- بعد از کوتاهی ناخن ها چسب مخصوص را به ناخن ها بزنید و طبق دستورالعمل داخل بسته بندی آن، ناخن هارا بچسبانید.
ناخن ها را سوهان بکشید و پولیش کنید. از سوهان ناخن برای فرم دادن به ناخن ها استفاده کنید تا هم لبه ناخن ها صاف و هلالی شکل شوند. حتی شما میتوانید ناخن ها را سر تخت یا مدل مربعی یا گرد به دلخواهتان شکل دهید. از پولیش هم برای سطح ناخن ها استفاده کنید.
. وقتی ناخن ها را سوهان میکشید به سوهان و سطح ناخن فشار وارد نکنید اینکار باعث آسیب به ناخن ها میشود. شما باید خیلی ملایم و در یک جهت سوهان را به لبه ناخن بکشید.
. حمام ناخن ها ناخن هایتان را در یک ظرف حاوی آب گرم، شیر پر چرب یا روغن زیتون به مدت ۳ دقیقه قرار دهید و سپس دستها را خوب خشک کنید.
. پوست های اضافه و مرده انتهای ناخن ها را بگیرید. از ابزار مانیکور برای اینکار استفاده کنید. و در نهایت از روغن های تقویتی ناخن به ریشه و سطح آنها بزنید و خوب ماساژ دهید تا جذب شود. بعد از جذب شدن روغن یک پد آغشته به چند قطره الکل سفید روی ناخن ها بمالید تا باقی مانده روغن را پاک کند. دقت کنید که الکل زیادی به ناخن ها نمالید چون باع خشکی و شکنندگی آنها میشود.
لاک زدن
لایه اول یا رنگ زمینه را بزنید. لایه اول فرنچ مانیکور معمولا صورتی خیلی کمرنگ، کرم یا بیرنگ است. برای لاک زدن اول از وسط ناخن با یک خط ممتد ازسمت ریشه ناخن به طرف لبه بیرونی آن شروع کنید و سپس یک طرف دیگر آن خط و سپس سمت باقی مانده را هم با یک خط ممتد از بالا به پایین بمالید.
 شما میتوانید ست فرنچ مانیکور که شامل رنگ زمینه، رنگ نوک ناخن معمولا سفید و استنسیل فرنچ را از بازار تهیه کنید.
. اگر میخواهید که از فرنچ کلاسیک فاصله بگیرید میتوانید برای رنگ زمینه از رنگ قرمز، بنفش، آبی یا هر رنگ مورد علاقه خودتان غیر از رنگ صورتی کمرنگ یا کردم استفاده کنید و برای رنگ نوک هم میتوانید از سفید یا هر رنگ متضاد با رنگ زمینه استفاده کنید.. اجازه دهید که لایه اول رنگ زمینه کاملا خشک شود و دوباره یک لایه دیگر از همان رنگ بمالید و صبر کنید که بطور کامل خشک شود و سپس به رنگ فرنچ بپردازید.. نوک ناخن ها را مانند یک هلال با رنگ سفید لاک بزنید. دقت کنید که دستتان نلرزد و  رنگ فرنچ را باید فقط به قسمت بیرونی ناخن - آنجایی که از گوشت سر انگشتان ناخن رشد کرده و جدا شده یا همان خط رویش ناخن  به سمت لبه بیرونی - بزنید. اگر پوشش لاک سفید کافی نبود میتوانید بعد از خشک شدن لایه اول رنگ فرنچ  دوباره آن قسمت را تکرار کنید.
. اگر از استنسیل فرنچ استفاده میکنید دقتی کنید که آنرا دقیقا نزدیک خط رویش ناخن بزنید و بعد از لاک زدن بلافاصله آنرا جدا کنید. شما حتی میتوانید خودتان استنسیل فرنچ درست کنید. با استفاده از چسب نواری یا چسب کاغذی و برش آن به شکل هلالی.
. با استفاده از یک قلم موی بسیار نازک میتوانید قسمت های ایراد دار را با لاک بپوشانید و درست کنید. اگر قلم مو ندارید از گوش پاکن هم میتوانید استفاده کنید.
. در مرحله آخر هم وقتی که کاملا تمام لایه های فرنچ خشک شد برق ناخن بزنید تا از مانیکورتان محافظت کنید و مدت بیشتری از آن لذت ببرید.

چگونه فرنچ مانیکور کنیمReviewed by Tannaz lotfy on Jan 13Rating:

2 دیدگاه ها

  1. مریلا.موحدی گفت:

    خیلی روش خوب و ساده ای برای انجام در منزل بود مرسی

  2. صنم گفت:

    من ناخن کارم خیلی کامل بود مرسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *