چند کار برای بزرگ به نظر رسیدن چشمان
چند کار برای بزرگ به نظر رسیدن چشمان قسمت اول
تیر ۱۷, ۱۳۹۶
مهم ترین خواص ماسک خاک رس
خواص ماسک خاک رس
تیر ۱۸, ۱۳۹۶

لمینت مژه چیست؟

لمینت بهترین روش برای تقویت مژه ها

لمینت مژه چیست؟

لمینت مژه چیست؟

امروزه روش های جدید با توجه به تکنولوژی پیشرفته برای تقویت و پر پشت کردن مژه ها وجو دارد. قبلاً در مورد روش هایی همچون اکستنشن مژه، لیفت مژه و کاشت مژه را مورد بررسی قرار دادیم. مجموعه سه رخ در این مقاله قصد دارد روشی بسیار جدید و نوین که مورد تأیید آرایشگران و متخصصان زیبایی در آرایشگاه است را به شما عزیزان معرفی نماید.
لمینت مژه یکی از جدیدترین و به روز ترین روش های پر پشت کردن مژه ها است که موجب تقویت مژه ها نیز خواهد شد. در این روش از مواد معدنی و مقوی برای تقویت تار های مژه استفاده می شود که حجیم شدن و پررنگ شدن مژه ها را موجب می شود. در این روش مژه ها ی شما فر خورده و براق تر شده که زیبایی طبیعی خاصی پیدا می کند.
لمینت و لیفت مژه را می توان با کلاژن هیدرولیز شده و روغن های معدنی برای مژه ها استفاده کرد که موجب کراتینه و تقویت و بازسازی مژه ها خواهند شد. در واقع روش لمینت مژه تنها روش طبیعی است که مژه ها را فر، بلند و مشکی کرده و هیچگونه آسیبی برای چشم ها ایجاد نخواهد کرد.

لمینت مژه را در آرایشگاه معتبر و توسط فردی که تخصص لازم داشته باشد انجام دهید.

مطالب مرتبط:
روش صحیح فر کردن مژه
لیفت مژه
نحوه‌‌‌ی استفاده از کانسیلر برای داشتن مژه پرپشت تر
راهکار برای داشتن مژه‌های بلند

لمینت مژه چیست؟Reviewed by سوما on Jul 9Rating: 4.5لمینت مژه چیست؟لمینت مژه یکی از روش های جدید برای برای تقویت مژه ها بوده که موجب فر شدن و تقویت مژه ها میشود البته این روش جدید نیز مژه ها را مشکی کرده و زیبایی خاصی به مژه ها می دهد.

 

2 دیدگاه ها

  1. شکوفه گفت:

    لمینت مژه به تازگی باب شده خیلی بهتر از روش های دیگه اس و اکستنشن مژه نیس. در واقع مژه های خودتون به صورت طبیعی تقویت میشه

  2. عزیزی گفت:

    لمینیت مژه همان اکستنسن مژه است؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *