آموزش رنگ موی بلوطی
رنگ موی بلوطی
اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۶
شامپو جنسینگ هسل hesel
فواید شامپو کراتینه جنسینگ هسل
اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۶

لیزر موهای زائد

نکات مهم لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

قبل از انجام لیزر بهتر است که آگاهانه تصمیم بگیرید. در این مقاله، ما تمام عوامل مهمی‌که باید قبل از لیزر موهای زائد را در نظر بگیرید، بیان می‌کنیم.

 • تحقیق کنید
  این روش، ارزان نیست. اسپاهای درمانی و اسپاهای مستقل مخصوص رفع موهای زائد، معمولا این خدمات را رائه می‌دهند. با این حال، این خدمات توسط برخی از متخصصان پوست در آرایشگاه نیز ارائه می‌شود.بنابراین تحقیق کنید و بهترین پیشنهاد را پیدا کنید، یا فردی که می‌شناسید، شما را به یک مرکز معرفی کند. برای اینکه آرایشگاه یا کلینیک را بررسی کنید، اول یک وقت مشاوره بگیرید. اجازه ندهید که قیمت، تنها عامل تصمیم گیری شما در انتخاب یک محل خاص برای لیزر باشد.
 • لیزر برای همه افراد مناسب نیست
  افرادی با پوست روشن و موهای تیره، کاندیداهای ایده آل برای این روش هستند. اگر فردی بلوند با موهایی نازک هستید، ممکن است به نتایجی که انتظار دارید، دست پیدا نکنید. برای احتیاط، در طول مشاوره‌تان با یک متخصص پوست در آرایشگاه صحبت کنید تا متوجه شوید که آیا از بین بردن موهای زائد با لیزر، بهترین گزینه برای شما هست یا نه.
 • انتخاب مناطقی که می‌خواهید لیزر کنید
  به گفته متخصصین زیبایی در آرایشگاه هنگام انتخاب مناطقی که می‌خواهید موهای زائدشان را حذف کنید، آنهایی را در نظر بگیرید که از همه آزار دهنده‌تر هستند. معمولا این مناطق شامل بیکینی و زیر بغل می‌باشد. اما هر کسی می‌تواند مناطق مورد نظرش را خودش انتخاب کند. شاید بقیه‌ی افراد، حذف موهای زائد پاها و بازوها را ترجیح دهند. مهمترین چیز این است که بدانید کدام قسمت از بدنتان را می‌خواهید لیزر کنید.
 •  لیزر، یک شبه موهای زائد را از بین نمی‌برد|
  معمولا از بین بردن موها با لیزر، 6 تا 9 جلسه طول می‌کشد. اگر کمتر از این تعداد لیزر کنید، موهایتان برای همیشه از بین نخواهند رفت. همچنین موها ۱۰ تا ۱۴ روز بعد از درمان خواهند ریخت، و یکمرتبه نمی‌ریزند. بعضی از مناطق، ناهموار خواهند شد، و بقیه‌ی جاها طبیعی بنظر می‌رسند که این ایرادی ندارد. شما می‌توانید در بین جلسات لیزر برای صاف کردن ظاهر پوستتان، شیو کنید.
 •  قبل از درمان با لیزر از آنتی بیوتیک استفاده نکنید
  متخصصین زیبایی در آرایشگاه توصیه می‌کنند که دو هفته قبل از نوبت لیزرتان، مصرف آنتی بیوتیک را متوقف کنید و قبل از اولین جلسه لیزرتان، اپیلاسیون انجام ندهید و با موکن، موهایتان را نکنید.مصرف آنتی بیوتیک قبل از درمان با لیزر، باعث واکنش پوستی نامساعد می‌شود.
 •  تراشیدن موها قبل از لیزر
  در شب قبل از لیزر، مناطق مورد نظر برای لیزر را تیغ بزنید. این کار به جلوگیری از سوزش پوست بعد از لیزر، کمک می‌کند. همچنین تراشیدن موها در شب قبل از لیزر، به تکنسین در آرایشگاه  امکان می‌دهد که فولیکولهای مو را قبل از انجام درمان، بدقت بررسی کند.
 • لیزر، بدون درد نیست
  در حالیکه از بین بردن موها با لیزر، به اندازه اپیلاسیون یا موم انداختن دردناک نیست، اما باز هم بدون درد نمی‌باشد. درد آن، به میزان تحمل شما بستگی دارد. بعضی از افراد می‌گویند که لیزر راحت‌تر از اپیلاسیون با موم است. بعضی‌ها هم می‌گویند که به همان اندازه درد دارد. بعد از لیزر، ناحیه‌ی مورد نظر دردناک خواهد بود، بنابراین هیچ چیزی روی پوستتان نمالید، مگر اینکه توسط متخصص پوستتان تایید شده باشد.
لیزر موهای زائدReviewed by سه رخ on May 21Rating: 4.5لیزر موهای زائددر این مقاله میخواهیم نکات مهم لیزر موهای زائد را از دید متخصصین زیبایی در آرایشگاه بررسی کنیم

1 دیدگاه

 1. زیبای خفته گفت:

  کسی که مشکوک به سرطان پوست باشه میتونه از این روش استفاده کنه؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *