انواع هایلایت صورت
انواع روش های هایلایت در آرایش صورت
خرداد ۱۴, ۱۳۹۷
بهترین آموزش آرایش عروس
آموزش آرایش عروس (قسمت۱)
خرداد ۱۴, ۱۳۹۷

نکات آرایشی دختران جوان

بررسی نکات آرایشی دختران جوان در آرایشگاه و خانه

نکات آرایشی دختران در آرایشگاه

نکات آرایشی دختران جوان

دختران جوان در صورت علاقه  زیاد به زدن کرم پودر و پنکیک می توانید بر روی ضد آفتابتان کمی از آنها بزنید و حتما بعد از تمام شدن مهمانی با شیر پاک کن آنها را از روی پوست پاک کنید و هیچگاه شب با آرایش نخوابید.اما توصیه می شودحتی المکان از کرم پودرو پنکیک ها استفاده نکنید وتنها کرم آرایشی خود را یک ضد آفتاب خوب انتخاب کنید.

مهم ترین نکته در آرایش برای دختران جوان در آرایشگاه این است تنها پلک بالا بسیار جذاب تر و زیباتر باشد و خط زیر چشم را بهتر است در سنین بالاتر اضافه کنید.در صورت تمایل به زدن سایه که اصلا تو صیه نمی شود چون بعضی از انواع سایه ها چشمها را ریزتر نشان می دهند میتوانید از مدادهای رنگی مطابق رنگ پوست و لباستان مثل سبز یا آبی بسیار مات و ملایم در پشت چشم یک خط به جای خط چشم بزنید که با کمی ریمل چشمها را جذاب تر خواهد کرد و از زدن سایه های رنگارنگ که چهره را بسیار زنانه نشان می دهد خودداری کنید.
 اگر چشمان بسیار درشتی دارید که ممکن است با خط پشت چشم زیاد جالب نشود بهتر است از یک مداد سیاه که داخل چشم می کشید حالت بهتری به چشمها بدهید،البته نه زیاد پر رنگ و غلیظ و بعد ریمل را افقی بر روی مژه ها به آرامی بکشید.

 به خوبی میدانیم  اکثر دختران جوان برای مرتب کردن ابروها حتما به آرایشگاه مراجعه می کنند که البته شاید اوایل دخترانه به نظر آید اما به مرور زمان و با هر بار مراجعه یک ردیف از ابروها کم خواهد شد و کم کم با کم پشت شدن و تغییر جهت خواب ابروها مواجه خواهید شدو گاهی هم جاهایی از ابروی شما خالی خواهد شد ،توصیه ما این است که البته تا پر شدن ابروها به آنها دست نزنید وتنها حاشیه های اطراف آنها را تمیز کنیدو توجه داشته باشید که رنگ ابرو درریزش هر چه سریعتر ابروها کمک می کند.درضمن برداشتن زود به زود ابروها باعث شل شدن و افتادگی پلکها خواهد شد.
مهمترین رژگونه ای که برای دختران توصیه میشود در کنار هماهنگی با لباس رنگهای صورتی خیلی روشن یا مات کمرنگ ویا رنگهای بژکه معمولا ملایم و کمرنگ ودر عین حال شیک هستند میباشدکه بهتراست با رژلب نیز که از همین گروه است مطابقت داشته باشد.
با رژگونه و رژلب صورتی سایه های نیلی،آبی کمرنگ وخاکستری هماهنگی داردوبا رژگونه و رژلب بژ و طلایی سایه های آجری رنگ و قهوه ای مات کمرنگ .سعی کنید رژلبتان را به صورت خنده ودهان نیمه باز بزنید تا یکدست وصاف و تمیزدیده شود.
به خوبی میدانیم موی دختر جوان  با رنگ طبیعی و بلند بهتر است اما گاهی عجول بودن دختران در رنگ مو در آرایشگاه  آنها را از شکل طبیعی خارج می سازد و صدمه به مو آنها وارد میشود  که دیگر قابل جبران نیست  چرا که هر چه موها زودتر رنگ شوند به همان نسبت زودتر هم با ریزش وسفیدی مو مواجه خواهند شدوگاهی حتی حالت زیبای اولیه خود رانیز از دست خواهند داد.
 برای دختر خانمهایی که موهای فر دارند توصیه میشود به جای استفاده از واکسها و کرمهای مو  در آرایشگاه استفاده میشود برای ثابت نگه داشتن فرها در مهمانی ها ،هم میتوانید از کتیرا استفاده کنید و هم بعد از حمام مقداری آبلیمو به نوک انگشتانتان زده و پایین موها را چنگ بزنند و برای براق شدن آنها، هم در مورد موهای صاف و هم موهای فر از کمی روغن زیتون بی بو استفاده کنید که با استفاده از این مواد طبیعی نه تنها به موهایتان ضرری وارد نشده بلکه آنها را در عین زیباتر کردن تقویت هم کرده اید.

نکات آرایشی دختران جوانReviewed by آرایشگاه on Jun 4Rating: 3.0نکات آرایشی دختران جواندختران جوان در صورت علاقه  زیاد به زدن کرم پودر و پنکیک می توانید بر روی ضد آفتابتان کمی از آنها بزنید و حتما بعد از تمام شدن مهمانی با شیر پاک کن آنها را از روی پوست پاک کنید و هیچگاه شب با آرایش نخوابید.اما توصیه می شودحتی المکان از کرم پودرو پنکیک ها استفاده نکنید وتنها کرم آرایشی خود را یک ضد آفتاب خوب انتخاب کنید.

دختران جوان در صورت علاقه  زیاد به زدن کرم پودر و پنکیک می توانید بر روی ضد آفتابتان کمی از آنها بزنید و حتما بعد از تمام شدن مهمانی با شیر پاک کن آنها را از روی پوست پاک کنید و هیچگاه شب با آرایش نخوابید.اما توصیه می شودحتی المکان از کرم پودرو پنکیک ها استفاده نکنید وتنها کرم آرایشی خود را یک ضد آفتاب خوب انتخاب کنید.

3 دیدگاه ها

  1. شبنم.موحدی گفت:

    واااای این مطلب خیلی خوب و مفید بود ممنونننننن

  2. shohre.jsdh گفت:

    سلام زیبا بود

  3. رها گفت:

    ممنونم از اطلاعاتتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *