آموزش انواع سایه چشم
انواع سایه چشم
دی ۱۰, ۱۳۹۵
انواع لوازم آرایش
لوازم آرایش چیست ؟
دی ۱۰, ۱۳۹۵

نکات آرایش عروس

نکات آرایش عروس در آرایشگاه

آرایش عروس

نکات آرایش عروس

یکی ازمهم ترین نکات در روز عروسی آرایش عروس است. پس  باید به ویژگی هایی اهمیت بدهید که بیش از همه دوست دارید،و آن را از آرایشگر خود در آرایشگاه بخواهید.ببینید شما میخواهید خودتان باشید اما در زیباترین صورت ممکن در لباس عروسی. اگر چشمانتان را بیشتر دوست دارید، با خط چشم و ریمل با آنها بازی کنید.اگر لب هایتان برایتان مهم تر است، از سایه روشن یا رژ لب درخشان استفاده کنید. هر آنچه که فکر میکنید شما را زیباتر جلوه می‌دهد به کار ببرید. آخرین چیزی که شما می‌خواهید این است که احساس کنید تغییر بسیار بزرگی رخ داده و حتی در آرایشگاه  شما تبدیل به شخص دیگری شده اید
رژیم آبی بسیار مناسب است،پس سعی کنید در دوران قبل از روز عروسی آب بسیار زیادی بنوشید تا تمام سموم از بدن و پوست شما خارج شود. لازم به ذکر است  حتما از نرم کننده پوست استفاده کنید تا ملایمت پوست شما حفظ شود و همچنین در روز عروسی قبل از آرایش حتما در آرایشگاه از آرایشگرتان بخواهید این کار رو انجام دهد.
از آنجاییکه فلاش عکاسی به سایه های صورتی نیروی بیشتر می‌بخشد، حتی مقداری زردی نیز به پوست شما می‌افزاید. از اصلاح کننده رنگ برای پوشاندن حلقه های تیره زیر چشم (بخصوص اگر شب قبل درست نخوابیده اید و احتمالاً این حلقه ها در زیر چشمان شما افتاده است) استفاده کنید. آرایشتان را در آرایشگاه  با پودر ثابت کنید و مطمئن شوید که پوستتان مات شود تا در عکسها براق نیفتد. همینطور رژ لبی را انتخاب کنید که کمی از حد معمولی که استفاده می‌کنید روشن تر باشد. زیرا لبهای کمرنگ در عکس، محوتر به نظر می‌آیند.
برای چشمان، استفاده از سایه ها و خط چشم با ماندگاری بالا و اتمام آن با سایه روشن روی استخوان زیر ابرو برای جلوه دادن به چشم مناسب است.پس از آرایشگر خود در آرایشگاه بخواهیدحتما  روی گونه هایتان از دو نوع رژ گونه استفاده کند، اولی نوع خنثی که ازبرآمدگی گونه شروع شده و به سمت خط موهایتان می‌رود و دومی سایه ی روشنی که فقط روی برآمدگی گونه استفاده می‌شود. برای ماندگار رنگ لبهایتان نیز قبل از استفاده از رژ لب، دور لب را خط کشیده و حتی روی لب را نیز با مداد کاملا پر کنید
اینکه شخصاً پوستتان را برنزه کنید، ایده خوبی است اما بهتر است این کار را دو هفته قبل از عروسی در آرایشگاه خودانجام دهید تا در روز جشن پوستتان نارنجی یا مصنوعی به نظر نیاید. یک بار کامل از پوست لایه برداری کنید و به یاد داشته باشید که گردن و سینه نیز باید رنگی مشابه صورت داشته باشند.

لازم به ذکر است قبل از روز عروسی برای هرگونه آرایش صورت و مو با آرایشگرتان در آرایشگاه مشاوره کنید.

نکات آرایش عروسReviewed by Tannaz lotfy on Dec 30Rating:

1 دیدگاه

  1. شهره.سوهانی گفت:

    چه آرایش ساده ، ملایم و زیبایی . آفرین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *