چند نکته برای مراقبت از بدن
چند نکته برای مراقبت از بدن
اسفند ۱۵, ۱۳۹۵
سیاهی اطراف چشم را پنهان کنید
چگونه سیاهی اطراف چشم را پنهان کنید
اسفند ۱۵, ۱۳۹۵

کاشت ناخن

کاشت ناخن

کاشت ناخن

 کاشت ناخن

      کاشت ناخن در خانم ها بسیار رایج است و بیستر انان این کار را به خاطر زیبایی انجام میدهند . خانم‌ها به دلایل مختلفی کاشت ناخن انجام می‌دهند؛ برخی صرفا برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌ هایشان و برای پوشاندن ناخن‌ هایی که به گفته خودشان رنگ و روی زیبایی ندارد انواع کاشت را تجربه می‌کنند.
     پالت طراحی کاشت ناخن استفاده از این ناخن ها برای افرادی که ناخن های ضعیف و شکننده دارند و همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است. چون مانع آنها می شود. در اندازه های گوناگون و رنگ های طبیعی متنوع.
      کاشت ناخن قالبی به نوعی بی کیفیت ترین نوع کاشت ناخن محسوب می شود. در نوع کاشت ناخن، مواد کاشت روی ناخن مصنوعی زده می شود و بعد از ضد قارچ زدن روی ناخن ها این ناخن مصنوعی را روی ناخن فشار می دهند تا بچسبد و بعد ناخن مصنوعی را می کنند.
برای عمل کاشت ناخن موارد زیادی را باید رعایت کرد ابزار کاشت ناخن و مواد کاشت ناخن را باید شناخت و زیر نظر متخصص این کار را انجام داد.
تنها در این موارد کاشت ناخن را انجام دهیدکاشت ناخن تا حد امکان توصیه نمی شود مگر در مواقع خاص مثل کسانی که ناخن شان عیب دارد، یعنی ناخن هایی که به طور ژنتیک ایراد دارند و ظاهر خوبی ندارند آن هم به صورت مقطعی و با رعایت تمام نکات ایمنی و بعد از امتحان کردن تمام موارد ایمنی و جواب نگرفتن.
از آنجای که این نوع کاشت احتیاج به سوهان کشی ندارد بعد از مدت کوتاهی به اصطلاح ناخن هوا میگیرد.کاشت ناخن قالبی برای چه کسانی مناسب نیست!کاشت ناخن قالبی به افرادی که ناخن های پراکنده و یک شکل ندارند اصلاً توصیه نمی شود.
به دلیل قالبی بودن این نوع کاشت ناخن باید تمام ناخن های دو دست یک شکل باشند در غیر این صورت کاشت ناخن به شکل مرتبی انجام نخواهد شد.به دلیل ضخیم بودن کاشت ناخن، کار از حالت طبیعی خود خارج می شود.

مطالب مرتبط :

معایب و محاسن کاشت ناخن

چرا کاشت ناخن توصیه نمیشود؟

عوامل ترک خوردن مواد در کاشت ناخن در آرایشگاه

وسایل کاشت ناخن در آرایشگاه

آموزش کاشت ناخن ژله ای

کاشت ناخنReviewed by سه رخ on Mar 5Rating: 4.5کاشت ناخنکاشت ناخن از رایج ترین خدمات یک آرایشگاه خوب و سالن تخصصی ناخن است. در این مقاله به مطالبی در این مورد اشاره میکنیم.

7 دیدگاه ها

 1. م. اسکندری گفت:

  سالم لطفا فیلم آموزش کاشت ناخن هم بذارید متشکرم.

 2. مرمر گفت:

  ممنون خیلی مفید بود

 3. marjan گفت:

  ممنون خیلی مفید بود

 4. yasi گفت:

  عـــــــــــــــالــــــــــی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *