خرید لوازم آرایش
چگونه لوازم آرایش بخریم
دی ۲۰, ۱۳۹۵
چگونه فرمژه خودتان را پاک و تمیز کنید:
چگونه فرمژه خود را پاک و تمیز کنید
دی ۲۱, ۱۳۹۵

اشتباهات آرایشی لب و گونه

اشتباهات آرایشی لب و گونه

آرایش لب و گونه

اشتباهات آرایشی لب و گونه

آرایش بسیار نکته مهم و ظریفی است، اگر از آن درست استفاده کنید جوان و شاداب به نظر می‌رسید و اگر بد، به راحتی چند سال به سن‌تان اضافه خواهد کرد. ناآگاهی از برخی تکنیک های آرایش صورت در آرایشگاه  گاهی کار را تا جایی پیش می برند که چهره ساده و بدون آرایش به مراتب زیباتر به نظر می رسد. در این مقاله از سایت سه رخ چند اشتباهی آرایشی در مورد  آرایش لب و گونه را بررسی میکنیم:

رژلب
سراغ رنگ های مات بروید، مثل صورتی کمرنگ یا بژ روشن، چرا که رنگ های تیره روی لب های رنگ پریده بیش از اندازه جلب توجه می کنند؛ بنابراین چنین رنگ هایی را خیلی ملایم روی لب ها بنشانید.
برای لب های خیلی تیره
رژهای پررنگ و رژهایی با تم رنگ آبی برای شما مناسب است. رنگ های روشن روی لب های تیره خاکستری و متمایل به سیاه جلوه می کند.
لب هایی با رنگ غیریکنواخت:
اگر سراغ رنگ های تیره می روید قسمت داخلی لب پایین را صورتی کنید یا یک لب را رنگ روشن بزنید و لب دیگر را تیره. شما می توانید با این روش رنگ طبیعی لب های خودتان را هم بپوشانید و هم در صورت تمایل آن را برجسته تر کنید.یعنی از یک رنگ ملایم برای لب کمرنگ تر استفاده کنید و رنگ تیره تر برای قسمت دیگر لب. برای پوشاندن این حالت اول روی قسمت کمرنگ تر لب به عنوان پایه کمی رنگ تیره بزنید و بعد رژلب همیشگی را استفاده کنیدو
در آرایشگاه آرایشگران در هنگام گریم با این تکنیک لب شما را برجسته تر نمایان میکنند.

رژگونه
انتخاب رنگ مناسب
هنگام خرید رژگونه، اطمینان حاصل کنید که آن رنگ نزدیک ترین رنگ به رنگ پوست شما باشد تا بتوانید در هر زمان از سال از آن استفاده کنید و تنها مختص تابستان یا زمستان نباشد برای مثال رنگ برنزه تنها برای تابستان است.
تست روی مچ داخلی دست
هنگامی که آن را روی پوست امتحان می کنید، از قسمت داخلی مچ دست استفاده کنید، چرا که رنگ آن کمتر است و بهترین ایده را برای شدت رنگ رژگونه انتخابی به شما می دهد.
رژگونه ترکیبی
نوع رژگونه که ممکن است به شکل پودری، رژگونه مایع یا ژل، رژگونه کرمی و… است را انتخاب کنید. پس از انتخاب رژگونه مناسب، پس از استفاده حتما آن را به  خوبی ترکیب کنید. همین طور سعی کنید از یک قلم خوب برای زدن آن استفاده کنید. متخصصین آرایش در آرایشگاه معمولا از این رژگونه استفاده میکنند.
جهت را درست انتخاب کنید
افرادی که صورت گرد دارند باید رژگونه را به صورت اریب و از گوشه صورت تا نزدیک لب ها استفاده کنند، اما کسانی که صورت کشیده تری دارند باید رژگونه را به صورت صاف و مستطیلی بزنند تا صورت شان گردتر به نظر بیاید.

اشتباهات آرایشی لب و گونهReviewed by Tannaz lotfy on Jan 9Rating:

2 دیدگاه ها

  1. گلریز.شاهی گفت:

    عالی بود مقالتون

  2. پریسا گفت:

    che jaleb merc

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *