چند نکته برای پوست پس از استحمام
چند نکته برای پوست پس از استحمام
بهمن ۱۵, ۱۳۹۵
ویژگی و کاربردهای ریمل در آرایش
ویژگی و کاربردهای ریمل
بهمن ۱۵, ۱۳۹۵

چگونه آرایشی با ماندگاری بالا و طولانی داشته باشیم؟

ماندگاری بالا و طولانی آرایش

ماندگاری آرایش

چگونه آرایش با ماندگاری بالا و طولانی داشته باشیم؟

مطمعنا برای همه خانم ها  سوال است چرا بعد 1 ساعت آرایش کم کم کمرنگ و محو میشود و چگونه باید آرایششان را حفظ کنند بدون اینکه بارها آن را ترمیم کنند. و همیشه مشکل اصلی آرایشگران در آرایشگاه ماندگاری آرایش مشتری ها میباشد.

تمیز نگاه داشتن پوست

 آرایش اگر روی پوست تمیز باشد ماندگاری طولانی تری خواهد شد. پوست را لایه برداری کرده و آن را به صورت طبیعی با نوشیدن آب مرطوب نگاه دارید. روغن های روی سطح پوست موجب از بین بردن سریع آرایش می شود ، بنابراین پیش از آرایش پوست را تمیز کرده و قبل از آن از مرطوب کننده استفاده کنید. اگر آرایش را روی پوست خشک انجام دهید زود پوسته پوسته می شود.

چگونه آرایشی با ماندگاری بالا داشته باشیم

استفاده از پرایمر

پرایمر مانند یک سد بین پوست و کرم پودر عمل می کند. کمک می کند پایه آرایش طولانی تر روی پوست بماند. متخصصین زیبایی در آرایشگاه میگویند پرایمر اجازه نمی دهد پوست چرب شود. پوست را یک دست کرده و اجازه می دهد پوست به خوبی نفس بکشد. پرایمرها یکی از بهترین جذب کننده های چربی هستند. بنابراین رژگونه روی پوست ساعت ها خواهد ماند.

استفاده صحیح از کرم پودر

متخصصن پوست در آرایشگاه میگویند بهتر است از کرم پودرهای مرطوب اجتناب کنید، زیرا ماندگاری زیادی ندارند. از نوع پودری یا ضد آب برای وقتی که به ماندگاری طولانی تر نیاز دارید استفاده کنید. مقداری از کرم پودر را در مرکز صورت زده و آن را به آرامی به اطراف ترکیب کنید. به آرامی دستمال را به دور صورت فشار دهید تا کرم پودر ثابت شود.چگونه آرایشی با ماندگاری بالا داشته باشیم

حتی زمانی که عرق می کنید ، اگر یک پودر مات با کیفیت زده باشید طولانی تر خواهد ماند. از یک کرم پودر روشن تر و پودر تیره تر استفاده کنید تا اگر آرایش پاک شد ، چهره تان لکه دار دیده نشود. از یک پودر مات و از یک برس بزرگ پرز دار برای زدن پودر استفاده کنید.

رژ لب

استفاده از برق لب یا رژلب های براق ماندگاری ندارند. باید آنها را با یک فرمولاسیون مات جایگزین کنید تا رنگ آن طولانی تر بماند. پیش از زدن رژلب حتما لب ها را مرطوب نگاه دارید. همچنین استفاده از خط لب مات نیز تا حدی رنگ رژ لب را بر روی لب حفظ می کند. اگر فکر می کنید رژلب هایتان به ویژه در طول هوای گرم نتیجه بهتری در این مورد نمی دهد می توانید آنها را برخی اوقات در یخچال نگهداری کنید.

 ریمل

 با زدن ریملی با فرمولاسیون ضد آب از ریخته شدن ریمل جلوگیری کنید. این کار باعث ماندگاری طولانی تر آن می شود. به خاطر داشته باشید که ریمل همچنین اگر دو بار بر روی مژه های پودری زده شده باشد ماندگاری اش بسیار طولانی تر خواهد شد.

چگونه آرایشی با ماندگاری بالا و طولانی داشته باشیم؟Reviewed by Tannaz lotfy on Feb 3Rating:

2 دیدگاه ها

  1. setare گفت:

    تمیز نگاه داشتن پوست خیلی تاثیر داره برای ماندگاری آرایش

  2. negin گفت:

    عالی بود مرسی از سایت خوبتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *