نکات مهم اپلاسیون در آرایشگاه
نکات پیرامون اپیلاسیون
دی ۳۰, ۱۳۹۵
آموزش طراحی ابرو آرایشی
آموزش پر کردن ابرو
بهمن ۱, ۱۳۹۵

براشینگ موهای لخت و بی حالت

نکات براشینگ موهای لخت و بیحالت

براشینگ مو

براشینگ موهای بی حالت و لخت

برای کسانی که موهای بی‌حالت و خیلی لخت دارند، موج‌دار و حالت گرفتن موها یک آرزوست و همیشه از متخصصین زیبایی در آرایشگاه این تقاضا را دارند.اما چاره کار شما استفاده از اسپری ژل‌هاست. اول از همه باید روی موهای خشک‌تان از نیمه به پایین تا نوک اسپری کنید، بعد آنها را شانه کرده و با استفاده از برس گرد به موها حالت دهید. ژل این قدرت را به موهای شما می‌دهد که بتواند فر موجود در خود را حفظ کند و درنهایت با استفاده از اسپری‌های ثابت‌کننده حالت موها را ثابت کنید. هر قدر بیشتر اسپری بزنید موها حالت خود را بهتر حفظ می‌کنند، اما حواس‌تان باشد که اسپری شما باید به‌گونه‌ای باشد که موها را چسبناک یا شکننده نکند.
موها نباید کاملا خیس باشند
خودتان بهتر می‌دانید که برای سشوار کردن باید موها خیس باشند ولی نه آنقدر خیس که از آنها آب چکه کند برای همین بعد از شست‌وشوی مو یا خیس کردن آنها با یک آبپاش، باید به اندازه پنج تا 10دقیقه آنها را درون حوله بپیچید تا آب اضافی آن به طور کامل گرفته شود. یادتان باشد اگر می‌خواهید موهای‌تان زنده‌تر به‌نظر برسند، بهتر است قبل از رفتن به آرایشگاه موها را با آب سرد آبکشی کنید.
برس فلزی بهتر است یا چوبی؟
بهترین برس برای براشینگ در آرایشگاه و کلینیک های زیبایی، برسی بزرگ و گرد است که پس از سشوار کشیدن بهترین حجم و حالت را به موها ببخشد. بیشتر توصیه می‌کنیم برس‌های فلزی را برای سشوار کشیدن انتخاب کنید چرا که هم شکل بهتری به موها خواهند داد و هم کار با آنها آسان‌تر است اما از طرفی برس فلزی به‌راحتی موهای شما را می‌سوزاند و به آنها آسیب می‌رساند ولی برس چوبی آسیب کمتری به موها می‌زند، معمولا برس‌های چوبی موهای‌شان ترکیبی از موهای طبیعی و مصنوعی است تا موها را بهتر در خود جا دهند. اگر نخواستید از برس برای خشک کردن موهای‌تان استفاده کنید، می‌توانید فقط با استفاده از دست‌تان موهای‌تان را بالا و پایین ببرید و جلوی سشوار آنها را خشک کنید.
برس گرد بزرگ یا کوچک؟
یادتان باشد که هر چه موها بلندتر باشند برس هم بهتر است بزرگ‌تر باشد و برای موهای کوتاه برس کوچک، مثلا برای حالت دادن و مرتب کردن چتری‌ها بهتر است از برس‌های کم قطرتر استفاده کنید. در آرایشگاه  متخصصین مو در صورتی  که بخواهید موهای‌تان حالت‌دار شود یا به‌دنبال ایجاد موهای موج‌دار هستید برس گرد بزرگ استفاده میکنند به‌خصوص اگر موهای فر هم داشته ‌باشید و اما اگر موهای‌تان خیلی نازک و شکننده‌ است از برس گرد کوچک استفاده میشود  تا بتوانند راحت‌تر به آنها حالت دهید.

براشینگ موهای لخت و بی حالتReviewed by Tannaz lotfy on Jan 19Rating:

1 دیدگاه

  1. nazak گفت:

    cheghdr naze dokhtareeeeeeeeeeeeeee

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *