استفاده از لاک‌های نئونی
راهنمای استفاده از لاک‌های نئونی
اسفند ۹, ۱۳۹۵
ویدیو آموزش بافت مو دخترانه
ویدیو آموزش بافت مو دخترانه
اسفند ۹, ۱۳۹۵

رشد سریع مو

رشد سریع مو

رشدمو

رشد سریع مو

با بررسی عواملی که متخصصین زیبایی در آرایشگاه در اختیار شما قرار میدهند میتواینم عواملی که باعث کندی رشد مو میشوند را بررسی کنیم.

 • موخوره
  شاید این موضوع که اگر موهایتان را کوتاه کنید، دیگر بلندتر نخواهند شد، درست باشد اما به احتمال زیاد به حداکثر پتانسیل خود می‌رسند. چرا؟ نوک موها که بیشتر سشوار کشیده و رنگ شده‌اند احتمال شکاف برداشتنشان نیز بیشتر است. وقتی به طور منظم موهایتان را کوتاه نمی‌کنید، موها ممکن است از قسمت نوک شکاف بخورند و قطع شوند، حتی اگر فولیکول ها هنوز در مرحله رشد باشند. متخصص زیبایی در آرایشگاه می‌گوید: «من مراجعینی داشته‌ام که چنان موخوره‌هایی داشتند که در واقع مو هر چه بیشتر رشد می‌کرد، کوتاه می‌شد» هر ۸ تا ۱۲ هفته کوتاه کردن حدود ۰٫۶ سانتی متر، نوک موهایتان را یکپارچه نگه می‌دارد. موهای نازک و فر که راحت تر از انواع دیگر مو دچار موخوره می‌شوند، بهتر است با تیزی کمتر کوتاه شوند؛«کوتاه کردن با تیغ» که لایه‌های نازک ایجاد می‌کند، می‌تواند شکاف خوردن موها را تسریع کند.
 •  اکستنشن
  در طول زمان، هر دو نوع که چسبانده می‌شوند و آنها که با نوارهای محکم دوخته شده‌اند، می‌توانند فولیکول ها را کشیده، باعث آسیب به آنها شده و رشد موها را کند کنند. اگر موهایتان به سادگی می‌شکنند، به تکه‌هایی که با کلیپس وصل می‌شوند و بلندتر به نظر می‌رسند فکر کنید.
 •  دکلره کردن
  پر اکسید، آمونیاک و دیگر اکسیدان ها  مورد استفاده در آرایشگاه  لایه شاخی مو را بلند و رنگدانه‌ ها را از بین می‌برند که این کار باعث از دست رفتن رطوبت طبیعی مو و شکننده شدن آنها می‌شود. بنابراین حداقل سه بار در هفته از نرم کننده استفاده کنید.
 •  استرس
  اضطراب، سطح هورمون استرس کورتیزول را افزایش می‌دهد. اضطراب مزمن، ممکن است باعث شود که سلول های عصبی موادی شیمیایی آزاد کنند که ممکن است فولیکول ها را از دوره رشد به دوره استراحت انتقال دهند.
 •  داروها
  متخصص ترمیم کننده مو در آرایشگاه  می‌گوید: «برخی داروهای ضد افسردگی مثل زلفت، ممکن است مرحله آناژن را کوتاه تر کنند. » دیگر داروها مثل قرص های ضد بارداری و داروهای تیروئید یا کلسترول، ممکن است رشد با مشکل مواجه کنند. در این صورت برای جایگزین کردن آنها با پزشک خود مشورت کنید.
رشد سریع موReviewed by سه رخ on Feb 27Rating: 4.5رشدسریع مودر این مقاله میخواهیم با کمک متخصصین آرایشی و زیبایی در آرایشگاه راه و روش های که باعث میشوند رشد مو هایتان را سریع تر کنید را پیدا کنید

7 دیدگاه ها

 1. negin گفت:

  Merc az site khobeton

 2. pari گفت:

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ???

 3. sara گفت:

  Khli khob bod ?????

 4. fati گفت:

  بسیار عالی

 5. فاطمه گفت:

  عالی بودش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *