تأثیر مراقبت مو
تأثیر مراقبت از مو در تقویت مو
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۶
نحوه آرایش مکزیکی
آرایش مکزیکی
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۶

تمیز کردن ابروها در خانه

تمیز کردن ابروها

ابرو

تمیز کردن ابروها در خانه

می‌توانید با چند اقدام احتیاطی ساده، مطمئن شوید ابروهایتان را کاملا تحت کنترل دارید. ابروهایتان را در خانه اصلاح کنید تا همیشه فوق العاده بنظر برسد.

 • شکل ابروهایتان را تعیین کنید
  پیش از هر چیز، با استفاده از یک قلم آرایش و یا خط‌کش (و یا هر جسم صاف دیگر) یک خط مستقیم از لبه سوراخ بینیتان تا گوشه‌ی داخلی چشمتان مشخص کرده و انتهای آنرا به ابرویتان برسانید. این نقطه، جایی است که ابرویتان باید شروع شود. سپس یک خط از همان نقطه در کنار سوراخ بینیتان تا گوشه بیرونی همان چشمتان مشخص کنید. این نقطه جایی خواهد بود که ابرو باید به پایان برسد.
 •  قبل از برداشتن، شکل آنرا مشخص کنید
  از شابلون‌های ابرو استفاده کنید تا بهترین قوس ابرو برایتان پیدا شود. شابلون‌های ابروی آنساتازیا با ۵ مدل مختلف انتخاب خوبی هستند. کارتان را با استفاده از یک ژل و یا مداد ابرو به پایان برسانید. بهتر است از مداد‌های زاویه دار استفاده کنید. این کار باعث می‌شود بتوانید قوس ابروی رویایی خود را پیدا کنید.
 •  موهای سرگردان را تمیز کنید
  بعد از استفاده از شابلون برای تعیین قوس ابرویتان، باید همه‌ی موهای اضافه را با موچین تمیز کنید. از کرم بعد از اصلاح استفاده کنید تا هرگونه قرمزی کاهش یابد.
 •  زمان کوتاه کردن ابروهایتان را بدانید
  برای تعیین طول ابروهایتان از قیچی استفاده کنید. از یک قلم‌موی شانه‌ای کوتاه برای شانه کردن موهای ابروهایتان استفاده کنید. موهایی که بالاتر از خط صاف ابروهایتان ایستاده باشند باید با قیچی کوتاه شوند.
 •  بدانید چه زمانی ابروهایتان را رام کنید
  بعد از پر کردن ابروهایتان با مداد یا پودر، مطمئن شوید موها سرجایشان باقی می‌مانند. مطمئن شوید نمی‌خواهید بعد از تلاشی سخت به سرعت ابروهایتان نا مرتب شوند! برای مرتب نگه داشتن موهای سرکش از یک ژل ابرو استفاده کنید.
تمیز کردن ابروها در خانهReviewed by سه رخ on May 10Rating: 4.5تمیز کردن ابروها در خانهدر این مقاله میخواهیم بدانیم تمیز کردن ابروها در خانه از دید متخصصین زیبایی در آرایشگاه چیست

1 دیدگاه

 1. سمیه گفت:

  چقدر خوبه که توی سایت روش های خانگی رو معرفی میکنید چون واقعا برای بعضی ها واقعا هزینه کردن برای مثلا ابرو شاید اضافه باشه .اما با این روش هایی که میگید میشه توی خونه هم خودآرایی رو انجام داد.مرسیییییی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *