لوازم آرایش مای My
لوازم آرایش مای My
فروردین ۲۹, ۱۳۹۶
محصولات و لوازم بهداشتی سینره
محصولات سینره
اردیبهشت ۳, ۱۳۹۶

لوازم آرایش کلینیک

لوازم آرایش و محصولات کلینیک

لوازم آرایش کلینیک

لوازم آرایش کلینیک

اولین محصولات ضد آلرژی و تخصصی پوست که با پزشکان پوست در مورد اهمیت محصولات بهداشتی و مراقبت از پوست مصاحبه کرده بود تصمیم گرفت که لاین جدیدی را زیر نظر پزشکان پوست لانسه کند. کلینیک در سال 2008 با ادغام در شرکت طبی "آلرژن" برند جدید "کلینیک مدیکال " را پایه گزاری کرد تا اهداف شرکت را برای انحصار فروش محصولاتش از طریق پزشکان پوست تثبیت کند.محصولات بسیار تخصصی کلینیک درمان بیماری های پوستی چون سرخی پوست ، سوختگی ، اگزما ، لک و خال را تسریع می نماید. کلینیک اولین عطر  خود را در سال 1971 بنام الکسیر عرضه کرد که همچنان از پر فروش ترین محصولات این برند محسوب میشود ولیکن "هپیHAPPY " که در سال 1997 به بازار آمد پرطرفدارترین کار این برند است که مجموعا 32 عطر تولید کرده است.
توصیه متخصصین پوست  در آرایشگاه برای مصرف محصولات کلینیک به هرچه بیشتر شدن مشتریان این برند کمک کرده است. نکته جالب توجه اینکه محصولات کلینیک در کشورهای مختلف همانند نیست چرا که با توجه به تنوع آب و هوایی و پوست های متفاوت افراد در کشورهای مختلف این محصول با فرمول های خاص تولید می شود و اين موضوع باعث اعتماد طرفدارانش و معروفيت و موفقيت برند کلينيک شده است. نام "کلينيک" يک نام فرانسوی، "بالينی" و پوستی است. رويکرد کلينيک بر نظافت و بهداشت پوست بر اساس سيستم های مراقبت از پوست می باشد.

برند کلينيک اولين عطر کلينيک را با نام Aromatics Elixir در سال 1971 برای خانم ها معرفی کرد و با فروش بالای خود محبوبيت خاصی را بین مردم از آن خود کرد و توانست در 1997 درست در سالی که کلينيک هپی زنانه و مردانه را معرفی کرد، به پرفروش ترين برند عطری دنيا تبدیل شود.برند Clinique در بازه زمانی 1971 تا 2013 دارای 24 عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود می باشد. مستر نوز يا همان آقای بينی (متخصص عطر) مشغول به کار در برند کلينيک برای طراحی عطر و ادکلن می باشد.

عطر و ادکلنهای کلينيک عبارتند از:

Bernard Chant, Laurent Le Guernec, Trudi Loren, Jean-Claude Delville, Rodrigo Flores-Roux, Christophe Laudamiel, Olivier Polge, Olivier Cresp and Raymond Matts.

لوازم آرایش کلینیکReviewed by سه رخ on Apr 18Rating: 4.5لوازم آرایش کلینیکلوازم آرایش کلینیک اولین محصولات ضد آلرژی و تخصصی پوست از نظر بهترین متخصصین زیبایی در آرایشگاه میباشد

4 دیدگاه ها

 1. زهرا گفت:

  Merc az site khobeton

 2. ستاره بانو گفت:

  عـــــــــــــــالــــــــــی

 3. ستاره گفت:

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 4. hania گفت:

  لوازم آرایش کلینیک گرونه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *