وکس کم درد
چطور وکس کم دردی داشته باشیم؟
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۶
میکرونیدلینگ جای جوش
میکرونیدلینگ جای جوش
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۶

ورزش های صورت برای از دست دادن چربی- قسمت اول

درمان چربی صورت

چربی صورت

ورزش های صورت برای از دست دادن چربی

  • آدامس بدون قند بجوید

جویدن آدامس، بهترین ورزش برای از دست دادن چربی صورت است. آن در فعال و همچنین قوی نگه داشتن عضلات شما واقعا موثر است. آن، چربی گونه های چاق شما را کاهش می دهد. برای آنکه صورت تان باریک تر به نظر برسد، باید این کار را دو بار در روز بمدت ۲۰ دقیقه انجام دهید.

  •  بادکنک باد کنید

این، یک راه فوق العاده برای کاهش چربی اضافه از صورت تان است. هنگامی که یک بادکنک را باد می کنید، عضلات صورت شما منبسط می شوند. برای بدست آوردن یک تفاوت قابل توجه در گونه هایتان، این روش را ۱۰ بار تکرار کنید. این کار به ازدست دادن چربی صورت در یک هفته کمک می کند.

  • ورزش چرخاندن زبان

این، یکی از ساده ترین تمرینات صورت برای از دست دادن چربی است. تمام کاری که لازم است انجام دهید، آن است که زبان تان را با دهان بسته بچرخانید. آن باید سطح بیرونی دندان های بالا و پایین تان را لمس کند. آن را برای ۱۵ دقیقه در جهت عقربه های ساعت و ۱۵ دقیقه خلاف جهت عقربه های ساعت انجام دهید.

  • ورزش غرغره

این کار باید با آب گرم انجام شود. برای از دست دادن آن کالری های اضافه از صورت تان، شما باید ۴ ــ ۳ با در روز با آب گرم غرغره کنید. مقداری آب گرم در دهانتان بریزید و آن را در داخل دهانتان بچرخانید. اگر قبل از رفتن به رختخواب این کار را انجام دهید، بهترین نتایج را خواهید گرفت.

  • ورزش باد کردن گونه ها

شما می توانید این ورزش را هر زمانی و در هر جایی انجام دهید. چشمانتان را ببندید و با دمیدن هوا، گونه هایتان را باد کنید. سعی کنید هوا را به گونه راست تان حرکت دهید و برای ۳۰ ثانیه آنجا نگه دارید. همین کار را با گونه چپ تان نیز انجام دهید. برای ۱۰ بارتکرار کنید. این ورزش، عضلات صورت را تقویت می کند و باعث می شود صورت تان جوان تر به نظر برسد. این، بهترین ورزش برای کاهش چربی از بخش های بالایی و میانی صورت تان است.

  • ورزش کشش صورت

این ورزش نه تنها عضلات صورت شما را تقویت خواهد کرد بلکه از چربی قسمت های پایین گونه های شما نیز می کاهد. فقط کافی است چشم هایتان را باز کنید و زبان تان را بیرون بیاورید. سعی کنید با زبان تان، چانه تان را لمس کنید. ۱۰ ثانیه در این حالت بمانید. این کار را برای ۵ بار انجام دهید. این کار قطعا صورت شما را باریک تر و جذاب خواهد کرد.

  • ورزش ماهی خندان

این حرکت با کاهش چربی از قسمت پایین صورت تان، عضلات صورت شما را تقویت می کند گونه هایتان را به وسیله مکیدن، به داخل دهانتان بکشید. این وضعیت را برای ۱۰ ثانیه حفظ کنید و سعی کنید لبخند بزنید. این کار را برای ۵ بار تکرار کنید.

  • فک هایتان را حرکت دهید

مستقیم روی یک صندلی بنشیدنید و دهان تان را باز کنید. لب پایین تان را به جلو فشار دهید. این باعث حرکت فک تان خواهد شد. تا زمانی که در نزدیکی گوش هایتان احساس فشار کنید، به کشیدن ادامه دهید. این وضعیت را برای ۱۰ ــ ۸ ثانیه حفظ کنید. فک تان را به عقب حرکت دهید. این حرکت را برای ۱۰ ــ ۸ بار تکرار کنید. آن به کاهش چربی از بخش های پایین تر صورت شما کمک می کند.

 

ادامه مطلب ورزش های صورت برای از دست دادن چربی - قسمت دوم

 

ورزش های صورت برای از دست دادن چربی- قسمت اولReviewed by سه رخ on May 14Rating: 4.5ورزش های صورت برای از دست دادن چربیدر این مقاله میخواهیم ورزش های صورت برای از دست دادن چربی را از دید متخصصین زیبایی بررسی کنیم

3 دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *