رازهای پوست زیبا در آرایشگاه
رازهای پوست زیبا
مرداد ۲۱, ۱۳۹۷
اشتباهات آرایشی لب و گونه
اشتباهات آرایشی لب و گونه
مرداد ۲۲, ۱۳۹۷

نکات آرایشی در عکس

نکات آرایشی در عکس

آرایش در عکس

نکات آرایشی در عکس

      اگر شب عروسیتان نزدیک است و یا قرار است به مهمانی‌ای بروید که می خواهید در عکس‌ها جذاب بیفتید این نکات آرایشی را بخوانید و بر اساس آنها برای عکس‌ها آماده شوید.متخصصین آرایشی در آرایشگاه میگویند نکات مهم آرایشی هست که باعث می‌شود در عکس‌ها زیباتر و طبیعی‌تر بیافتید.
از جمله مهم ترین آنها آرایش مات است:

- برای مهمانی‌های شب و عکس‌های داخل از سایه‌های عمیق استفاده کنید. سایه‌های رنگی و تیره اگر درست و زیبا کشیده شوند چشم را بسیار زیبا جلوه می دهند. رنگهایی مثل طلایی، قهوه‌ای شکلاتی، سبز زمردی، و طوسی تیره و خاکی برای آرایش‌های شب و داخل سالن با نور سفید خیلی جذاب هستند.

- از کرم پودری که کمی زردی دارد استفاده کنید. کرم‌پودر مات با تن زرد زیر نور فلش دوربین پوست شما را طبیعی و زیبا می‌کند.

- خیلی‌ها از کرم پودر برای رفع تیرگی زیر چشم استفاده می‌کنند که کار بسیار موثری است اما برای عکس سعی کنید تا می‌توانید کرم پودر زیر چشم را محو کنید و نگذارید تا زیر چشم بیش‌از اندازه تغییر رنگ داشته باشد.

- از سایه‌های تیره زیر چشم پرهیز کنید اگر می خواهید در آرایش چشمتان طبیعی باشید زیر چشم را خیلی تیره نکنید. از مداد سفید برای توی چشم استفاده کنید تا چشمها درشت‌تر شوند و با سایه سفید و روشن گوشه داخل چشم را کمی روشن کنید اینگونه شما در عکس سرحال‌تر و چشم‌ها جذابتر می‌افتند.

- آرایش و رژ لب براق شاید در شب زیباتر باشد اما در مقابل فلش دوربین چهره را غیرطبیعی و اغراق‌شده است.

- رنگ آرایش خود را از رنگ های طبیعی انتخاب کنید اگر قرار است بیرون و زیر نور آفتاب باشید از رنگ‌های مصنوعی که شاید در زیر نور لامپ زیبا به نظر بیایند پرهیز کنید سایه‌های خیلی تیره برای عکس‌های بیرون از خانه و فضای باز خوب نیستند از سایه‌های کم رنگ و طبیعی و مات برای زیر نور خورشید و فضای باز استفاده کنید.

- اگر در آرایش روزمره از خط چشم و ریمل قهوه‌ای استفاده می‌کنید که آرایشتان غلیظ نباشد برای عکس حتما از خط چشم و ریمل مشکی استفاده کنید. حتما روی مژه‌های خود کار کنید و سعی کنید مژه‌های خود را بلند و مشکی و پر کنید اما یادتان باشد مژه‌های خیلی مصنوعی و غیر طبیعی در عکس زیادی چشمها را غیر طبیعی می کند.

- رژ گونه در عکس به صورت شما رنگ شخصیت و ویژگی می‌دهد. حتما از رژ گونه استفاده کنید و بهتر است آن را بر اساس استخوان بندی صورتتان روی گونه‌های خود بزنید. بر اساس الگو شکل زیر رژ گونه روی صورتتان بزنید.

- به لبانتان اهمیت بدهید. قبل از استفاده از رژ لب به لبهایتان روغن نارگیل بزنید تا لبها خوش‌فرم و زیبا شوند. ما همیشه فراموش می‌کنیم آنقدر که به پوست صورتمان می رسیم به لب‌هایمان توجه کنیم. برای آرایش عکس حتما از خط لب هم رنگ رژ استفاده کنید و لبها را از بقیه صورت متمایز کنید. دندان‌ها وسفیدی آنها را برای لبخند در عکس فراموش نکنید
با پودر برنزه‌تر زیر گونه، چانه، دو طرف بینی و دو شقیقه‌ها را کمی تیره‌تر کنید. این کار باعث می‌شود که چشم‌ها درشت‌تر، بینی کوچکتر و لبها برجسته‌تر به نظر بیایند.

- ابروها را پر کنید و تا بیشتر در عکس جذاب و جوانتر دیده‌شوید.

- در نهایت سعی کنید از پودر فیکساتور برای ثابت کردن آرایشتان استفاده کنید تا موقع عکس همه چیز خوب و کامل باشد و آرایش بعد از مدتی روی صورت نماسد و خراب نشود.

امروزه در آرایشگاه  ها برای گریم و آرایش عروس بیشتر از آرایش مات استفاده میشود .

نکات آرایشی در عکسReviewed by سه رخ on Aug 13Rating: 3.5نکات آرایشی در عکس    اگر شب عروسیتان نزدیک است و یا قرار است به مهمانی‌ای بروید که می خواهید در عکس‌ها جذاب بیفتید این نکات آرایشی را بخوانید و بر اساس آنها برای عکس‌ها آماده شوید.متخصصین آرایشی در آرایشگاه میگویند نکات مهم آرایشی هست که باعث می‌شود در عکس‌ها زیباتر و طبیعی‌تر بیافتید.

اگر شب عروسیتان نزدیک است و یا قرار است به مهمانی‌ای بروید که می خواهید در عکس‌ها جذاب بیفتید این نکات آرایشی را بخوانید و بر اساس آنها برای عکس‌ها آماده شوید.متخصصین آرایشی در آرایشگاه میگویند نکات مهم آرایشی هست که باعث می‌شود در عکس‌ها زیباتر و طبیعی‌تر بیافتید.

1 دیدگاه

  1. کیانا گفت:

    خیلی جالب بود مرسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *