فواید کاشت مژه
مزایای کاشت مژه
مرداد ۹, ۱۳۹۷
برق لب حجم دهنده
بهترین برق لب حجم دهنده
مرداد ۱۰, ۱۳۹۷

ماسک جوانسازی

ماسک جوانسازی پوست

ماسک جوانسازی

ماسک جوانسازی

داشتن پوستی سالم و شاداب یكی از دغدغه‌های فكری خیلی‌ از خانم‌هاست و برای رسیدن به این منظور، روش‌های مختلفی در کلینیک های زیبایی و آرایشگاه ها  پیشنهاد می‌شود.
به گفته متخصصین زیبایی در آرایشگاه ها این ماسک به پوستتان چنان شادابی  هدیه میدهید که فکر می‌کنید چند سال جوان تر شده اید.
این ماسک در مدت زمانی کوتاه آنچنان نشاطی به پوست‌تان دهد که احساس کنید در مدت ۲۰ دقیقه، ۵ سال جوان‌تر شده‌اید
روش تهیه: برای تهیه این ماسک نیاز به نصف فنجان خیار رنده شده، نصف فنجان آووکادو رنده شده، یک عدد سفیده تخم‌مرغ و ۲ قاشق غذاخوری شیر تازه و پرچرب دارید. این مواد را با هم ترکیب کنید تا خمیری یک‌دست آماده شود.
موارد مصرف: خمیر تهیه شده را که سبز رنگ است روی صورت‌تان بمالید و اجازه دهید به مدت نیم ساعت روی پوست‌تان باقی بماند. پس از گذشت این مدت زمانی پوست‌تان را با آب سرد بشویید.

شما میتوانید به کمک ماسک جوانسازی و ابرسانی که توسط متخصصین پوست در آرایشگاه ها انجام میشود به پوست خود طراوت و تازگی بدهید.

ماسک جوانسازیReviewed by سه رخ on Jul 31Rating: 3.0ماسک جوانسازیداشتن پوستی سالم و شاداب یكی از دغدغه‌های فكری خیلی‌ از خانم‌هاست و برای رسیدن به این منظور، روش‌های مختلفی در کلینیک های زیبایی و آرایشگاه ها  پیشنهاد می‌شود. به گفته متخصصین زیبایی در آرایشگاه ها این ماسک به پوستتان چنان شادابی  هدیه میدهید که فکر می‌کنید چند سال جوان تر شده اید.

داشتن پوستی سالم و شاداب یکی از دغدغه‌های فکری خیلی‌ از خانم‌هاست و برای رسیدن به این منظور، روش‌های مختلفی در کلینیک های زیبایی و آرایشگاه ها  پیشنهاد می‌شود.
به گفته متخصصین زیبایی در آرایشگاه ها این ماسک به پوستتان چنان شادابی  هدیه میدهید که فکر می‌کنید چند سال جوان تر شده اید.

2 دیدگاه ها

  1. لیلی گفت:

    من از این ماسک جوانسازی استفاده کردم جالب بود

  2. عسل.جهانشاهی گفت:

    سلام میشه چندتا مارک خوب از این ماسک جوانسازی رو معرفی کنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *