نکات اپیلاسیون در هوای گرم
اپیلاسیون در هوای گرم
اسفند ۱۰, ۱۳۹۵
ماسک گوجه فرنگی برای لایه برداری
ماسک گوجه فرنگی برای لایه برداری
اسفند ۱۰, ۱۳۹۵

پوست سالم در زمستان

راه های پوست سالم در زمستان

پوست سالم در زمستان

پوست سالم در زمستان

شما میتوانید با ساده‌ترین نکاتی که سلامت و زیبایی پوستتان را در زمستان گارانتی می‌کند، آشنا شوید. در روزهای زمستان، مصرف مرطوب‌کننده را بالاتر ببرید، و هر روز، چند بار پوست دست‌ها و صورت‌تان را مرطوب کنید.
تصور غلطی درباره‌ی کرم‌های ضدآفتاب وجود دارد که فکر می‌کنیم از این کرم‌ها فقط باید در روزهای آفتابی تابستان استفاده کنیم. به این عادت اشتباه پایان دهید و هر صبح قبل از خروج از خانه به صورت‌تان کرم ضد آفتاب بزنید. استحمام یا شستن صورت با آب داغ یکی از عوامل خشکی پوست بدن و صورت است. صورت‌تان را نه با آب سرد و نه داغ، بلکه با آب ولرم بشویید.
هر قدر مصرف مرطوب‌کننده را بیشتر کرده‌اید، از آنطرف در مصرف اسکراب و کرم‌های لایه‌بردار صرفه‌جویی کنید. ماسک لایه‌بردار، پوست را خشک می‌کند و عوامل فصلی هم این خشکی را تشدید می‌کند. باد و سرمای شدید پوست را خشک کرده و باعث ترک خوردن آن می‌شود. تا جایی که می‌توانید از پوست صورت‌تان در مقابل باد و سرما محافظت کنید.

پوست سالم در زمستانReviewed by سه رخ on Feb 28Rating: 4.5پوست سالم در زمستاندر این مقاله میخواهیم بهتیرن راه پوست سالم در زمستان که متخصصین زیبایی و پوست در آرایشگاه تایید میکنند را بررسی کنیم

1 دیدگاه

  1. parasto گفت:

    مرسی از سایت خوبتون واقعا عالی بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *