هاشور ابرو با میکروپیگمنتیش
هاشور ابرو با میکروپیگمنتیشن
خرداد ۲۱, ۱۳۹۶
تفاوت میکروپیگمنتیشن با تاتو
تفاوت میکروپیگمنتیشن با تاتو
خرداد ۲۱, ۱۳۹۶

تاثیر ماسک صورت

مهم ترین تاثیر ماسک صورت

تاثیر ماسک صورت

تاثیر ماسک صورت

به خوبی میدانیم ماسک‌های پوست، یکی از پروسه‌های جذاب و پرطرفدار آرایشگاه ها هستند. مور مور شدن، بافت خاص ماسک، بوی ملایم و آه آرامش بخش شما از فاکتورهای موثر این ماسک‌ها هستند.
ماسک‌ها در آرایشگاه ها  یک حرکت مکمل که وقتی بعنوان بخشی از یک سری عادات دقیق تقویت کننده انجام شود، فواید بسیاری دارد. به عبارت دیگر ماسک‌ها ممکن است به تنهایی نیز مزایایی داشته باشند، اما بیشترین فوایدشان هنگامی خواهد بود که هر روز از ضدآفتاب، آنتی اکسیدان و رتینول استفاده شود. تاثیر  این دو در کنار هم، تاثیر بازتابنده بیشتری خواهد داشت، تا به تنهایی.
متخصصین پوست در آرایشگاه با توجه به  تجربیات مفید خود در زمینه آرایش نظرات متفاوتی در مورد استفاده از ماسک صورت را در اختیار ما قرار میدهند:

 •  متخصص پوست در آرایشگاه می‌گوید: «ماسک‌ها ابزارهایی مهم در مجموعه وسایل زیبایی در آرایشگاه  هستند، آنها تاثیری آنی برای بسیاری از شرایط مانند خشکی، تورم، قرمزی و حتی آکنه پوست دارند. بسته به نوع پوست شما، حتما ماسک مناسبی برای بهبود سریع پوست شما وجود دارد.
  از نظر او ماسک‌هایی که باید داشته باشیم عبارتند از:
  ماسک خشک کننده ، زیرا چربی اضافی پوست را گرفته و پوست را نرم می‌کند.
  ماسک شب چای سیاه تازه، که برای مبارزه با چروک‌های ریز در هنگام بازسازی سلول‌های پوستی وقت خواب بسیار مفیدند.
 •  متخصصین پوست و زیبایی  در آرایشگاه : «ماسک‌های پوستی مسدود کننده هستند. آنها روی پوست را با لایه‌ای پوشانده و مواد موجود در ماسک را به داخل منافذ می‌رسانند. ماسک‌ها می‌توانند غلظت‌های بالاتری از ترکیبات فعال را برای رطوبت رسانی، پر کردن منافذ و تعادل پوست منتقل کنند.
  از نظر او ماسک‌هایی که باید داشته باشیم عبارتند از:
  ماسک سیاه برای پوست‌های چرب عالی هستند، زیرا در آن از گل رس برای بیرون کشیدن چربی استفاده می‌شود و اسید سالیسیلیک برای لایه برداری در آن وجود دارد که پوست را نیز چندان خشک نمی‌کند.
  ماسک مرطوب کننده نرم کننده برای مرطوب کردن پوست‌های خشک. هوپر عقیده دارد برای قبل از مراسم کاملا مناسب است.
 •  متخصص پوست  در آرایشگاه می گوید : «من فکر می‌کنم ماسک‌ها برای مشکلات پوست مشخصی بسیار مناسب هستند، مثلا پوست‌های خشک و حساس. در آزمایش من، ما از ماسک‌های تسکین دهنده برای مراقبت‌های بعد از لیزر یا لایه برداری استفاده می‌کنیم تا میزان قرمزی پوست را کاهش داده و روند درمان را تسریع ببخشد.
  از نظر او ماسک‌هایی که باید داشته باشیم عبارتند از :
  ماسک ترمیم کننده برای تسکین دادن به پوست‌های حساس، تحریک شده و بعد از عملیات پوستی خاص. 
تاثیر ماسک صورتReviewed by سه رخ on Jun 11Rating: 4.5تاثیر ماسک صورتدر این مقاله میخواهیم مهم ترین تاثیر ماسک صورت را از دید متخصصین زیبایی در آرایشگاه بررسی کنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *