انواع پایه رنگ مو
پایه رنگ مو را بشناسیم
دی ۲۵, ۱۳۹۵
نکات قبل از رفتن به آرایشگاه
قبل از رفتن به آرایشگاه این نکات را بخوانید
دی ۲۶, ۱۳۹۵

آرایش مخصوص چشم های ریز

نکات آرایش چشم ریز

آرایش چشم ریز

آرایش مخصوص چشم های ریز

امروزه چشم از اهمیت زیادی در آرایش برخوردار است. برخی چشم ها باز،درشت،برجسته و برخی دیگر ،ریز و بسته هستند.در خصوص آرایش ،افراد بیشتر مایلند چشمان خود را درشت تر از آنچه هست آرایش کنند.همچنین آنها از متخصصین زیبایی در آرایشگاه میخواهند که با ترفندهای خود چشم آنها را درشت تر جلوه دهند تا جذاب تر به نظر برسند.

نکاتی برای بزرگتر نشان دادن چشم های ریز

  • کمی سایه روشن را روی استخوان زیر ابرو و درست دقیقا نصف گوشه خارجی این قسمت بزنید.
  • کل پلک بالا را با استفاده از سایه ای روشن ،پوشش دهید.سایه های نقره ای و عاجی ،رنگ های مناسبی برای چشم های ریز هستند.از سایه های خیلی سرد اجتناب کنید.در ضمن سایه های بسیار تیره هم ،چشم ها را کوچکتر نشان خواهند داد.
  • خط چشمی که برای این چشم ها استفاده می شود ،بهتر است تیره تر از از سایه چشم باشد.کل چشم را خط چشم نکشید.در گوشه خارجی چشم ،خطی نازک بکشید و گوشه ها را کمی تیره کنید.
  • خط چشمی که خیلی نازک یا خیلی ضخیم باشد،چشم را کوچک تر نشان میدهد.

    انتخاب رنگ سایه

به خوبی میدانیم که سایه اهمیت زیادی در آرایش چشم دارد و متخصصین زیبایی در آرایشگاه از سایه برای جذابیت بیشتر چشم ها استفاده میکنند.

در آرایش سایه یک حالت سایه روشن می تواند زیباتر باشد.اینکار، های لایت زیبایی را به چشم ها و پلک های شما می بخشد.بهتر است از سایه های نزدیک به رنگ پوست استفاده کنید.

مژه های بالا را با فر مژه حالت داده و دوبار ریمل قهوه ای تیره بزنید.اینکار مژه ها را از مرکز چشم دورتر کرده و سفیدی چشم ها را بیشتر نمایان می سازد.اگر قبل از ریمل از فرمژه استفاده کردید،صبر کنید تا ریمل شما خشک شود و بعد از فر مژه استفاده کنید.

یک ایده ساده برای بزرگتر نشان دادن چشم ها ،استفاده از مداد چشم سفید مایل به کرم،زیر پلک پایین است،می توانید مثل پلک بالا،خط ملایمی هم را هم در قسمت گوشه داخلی پلک پایین بکشید.
برای بزرگ تر نشان دادن چشم های ریز ،به ابروها هم توجه خاصی داشته باشید.از یک متخصص آرایش در آرایشگاه  بخواهید باتوجه به مدل چشم های شما ،ابروی زیبایی را برایتان طراحی کند.این کار بسیار اهمیت دارد.حالا ابروها را کمی سایه ابرو بزنید،آرک ابروها در بزرگ تر نشان دادن چشم ها نقش مهمی دارد.
خیلی زیاد ریمل نزنید،اینکار ظاهر زیبایی نخواهد داشت .

به یاد داشته باشید اینکه چطور با آرایش چشم ها را بزرگتر نشان دهیم بسیار مهم است و شما میتوانید از متخصصین آرایشی در آرایشگاه به کمک  ترفندهای آرایشی در خصوص بزرگ تر نشان دادن چشم های شما کمک و مشاوره بگیرید.

آرایش مخصوص چشم های ریزReviewed by Tannaz lotfy on Jan 14Rating:

1 دیدگاه

  1. gelayol گفت:

    چه عکس زیبایی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *