بهترین داروی طبیعی زیبایی آلوئه ورا
آلوئه ورا داروی طبیعی زیبایی
تیر ۹, ۱۳۹۶
آموزش نکات رنگ موی قهوه ای موکا
نکات رنگ موی قهوه ای موکا
تیر ۹, ۱۳۹۶

چشمان جذاب بدون آرایش – قسمت اول

نکات مهم چشمان جذاب بدون آرایش

چشمان جذاب بدون آرایش

چشمان جذاب بدون آرایش - قسمت اول

طبق نظر متخصصین زیبایی در آرایشگاه برای اینکه چشم هایی زیبا داشته باشید نیازی نیست حتما هفت قلم آرایش کنید. اگر در موقعیتی هستید که نمی توانید آرایش کنید یا پوست حساس دارید به شما یاد خواهیم داد که چگونه بدون آرایش چشمهای زیبا داشته باشید.

 • فر کردن مژه ها در آرایش چشم امری ضروری است چون چشم ها را درشت تر نشان می دهد. با استفاده از فرمژه ابتدا از ریشه شروع کنید و به مدت ۱۰ ثانیه نگه دارید سپس از میانه مژه ها و در اخر انتهای مژه ها را فر کنید. اینگونه فر مژه طبیعی می شود. اگر با یک حرکت فر کنید طبیعی نمی شود. به جز فرمژه می توانید با روش های دیگری هم این کار را انجام دهید.
  انگشت را در اثر دمیدن گرم کنید و به مدت ۱۰ ثانیه مژه ها را به سمت بالا نگه دارید.
  قاشق را با آب ولرم گرم کنید و قسمت فرورفته آن را روی ریشه مژه ها قرار دهید.
  با یک مسواک تمیز مژه ها را به سمت بالا شانه بزنید. ابتدا مسواک را در آب گرم قرار دهید و با حوله آب اضافی آن را بگیرید سپس مژه ها را با آن شانه بزنید.

 

 •  متخصصین زیبایی در آرایشگاه معتقدند  باید تشخیص دهید که پوشیدن چه رنگ هایی چشم شمارا برجسته نشان می دهد. هنگام خرید لباس آن را کنار چشم ها قرار دهید هرکدام که بیشتر به چشم ها بیایند را بخرید.
  چشم های آبی باید لباس های مشکی و انواع رنگ های آبی، بنفش، صورتی و سبز روشن بپوشند.
  چشم های قهوه ای باید با رنگ های قرمز و نارنجی شروع کنند و هچنین رنگ های قهوه ای روشن، آبی تیره، اسطوخودوسی، طلایی و سبز لجنی.
  چشم های سبز باید لباس های بنفش، سبز، مشکی، آبی دریایی و زرد مات و قهوه ای تیره بپوشند.
  چشم های عسلی رنگ های مشکی، آبی، نارنجی و بنفش کم رنگ

 

 •  متخصصین در بهترین  آرایشگاه  ها ابروها به صورت شکل می دهند. همیشه ابروها را با موچین مرتب کنید. سعی کنید ابروها طبیعی باشند.
  هیچوقت ابروها را وکس نکنید چون پوست اطراف ابرو حساس است.
  اگر نمی توانید ابروها را موچین تمیز کنید با استفاده از مسواک به سمت بالا شانه بزنید.

 

 •   قطره ها چشم را از حالت خستگی درآورده و قرمزی چشم را می گیرند.
  از این قطره ها می توانید برای از بین بردن پف زیر چشم هم استفاده کنید. فقط کافی است کمی از قطره را روی پوست زیر چشم بریزید و با دست ضربه بزنید.

 

 •    پوست اطراف چشم فوق العاده نازک است. این یعنی بسیار حساس است و کم خوابی خیلی زود تاثیرش را می گذارد. کم خوابی روی سیستم گردش خون تاثیر می گذارد و باعث می شود رگ ها روی پوست نازک زیر چشم نمایان شوند. هنگام استراحت سرتان را روی دو بالش بگذارید تا پوست زیر چشم خشک بماند و پف نکند. کبودی زیر چشم ممکن است به خاطر ژنتیک باشد یا به خاطر آلرژی و استخوان بندی.

 

 • پف چشم به دلیل جمع شدن آب زیر پوست است. اگر به آرامی دور چشم را ماساژ دهید آب اضافی زیر پوست حرکت می کند و وارد گره های لنفاوی می شود جایی که بهتر پردازش می شود.

 

 •  با استفاده از انگشت انگشتری دور چشم را ماساژ دهید چون این انگشت ضعیف تر از بقیه انگشت های دست است و فشار کمتری به پوست وارد می کند. انگشت را در اطراف چشم به شکل دایره حرکت دهید. از گوشه خارجی چشم شروع کنید سپس به زیر چشم و در نهایت زیر ابروها.

ادامه مطلب:

چشمان جذاب بدون آرایش - قسمت دوم

چشمان جذاب بدون آرایش - قسمت اولReviewed by سه رخ on Jun 30Rating: 4.5چشمان جذاب بدون آرایشدر این مقاله میخواهیم بدانیم نکات چشمان جذاب بدون آرایش را از دید متخصصین زیبایی در آرایشگاه بررسی کنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *