آموزش کوتاهی مو در آرایشگاه
آموزش کوتاهی مو
خرداد ۱۴, ۱۳۹۷
مدل موی زیبای نامزدی
ویدیو مدل مو‌ نامزدی
خرداد ۲۹, ۱۳۹۷

ویدیو آموزش آمبره

آموزش آمبره مو

ویدیو آموزش آمبره

ویدیو آموزش آمبره

آمبره یکی از تکنیک های بسیار زیبا برای رنگ ردن مو است که اخیراً در آرایشگاه زنانه و در بین خانم ها طرفدار زیادی هم دارد. بسیاری از آرایشگران باتجربه و حرفه ای با استفاده از ترکیب رنگی های مختلف و بسیار زیبا مدل های آمبره بسیار زیبا در آرایشگاه برای مشتری های خود انجام می دهند. در این ویدیو از ترکیب رنگ استخوانی و دودی استفاده شده است که ترکیبی بسیار زیبا و جذاب است و تغییرات زیادی در چهره شما ایجاد می کند. این مدل رنگ مو بیشتر برای خانم های میانسال توصیه می شود. زیرا بیشتر تر کیب رنگی های امبره رنگ روشن است و موجب بیشتر نشان دادن سن فرد خواهد شد. 
در این ویدیو ودلی زیبا از آمبره مو را به شما آموزش می دهیم که می توانید از این ترکیب برای موهای کوتاه و یا بلند استفاده کنید و البته برای تعیین ترکیب رنگ موی آمبره توصیه می کنیم با آرایشگر خود مشورت کنید. 

ویدیو آموزش آمبرهReviewed by آرایشگاه on Jun 18Rating: 2.5ویدیو آموزش آمبرهآمبره مو تکنیکی بسیار زیبا برای رنگ کردن مو است که برای انجام آن بهتر است به آرایشگاه زنانه و سالن های زیبایی مراجعه کنید. در این ویدیو مدلی زیبا از آمبره را به شما آموزش می دهیم.

آمبره مو تکنیکی بسیار زیبا برای رنگ کردن مو است که برای انجام آن بهتر است به آرایشگاه زنانه و سالن های زیبایی مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *