آرایش کاهش اسیب سشوار
راه کارهای کاهش آسیب های سشوار
بهمن ۳, ۱۳۹۵
بهترین روش پاک کردن رژ لب
بهترین روش پاک کردن رژ لب
بهمن ۴, ۱۳۹۵

آموزش پاک کردن کرم پودر و رژ گونه

آموزش پاک کردن کرم پودر رژگونه

آموزش پاک کردن کرم پودر رژگونه

آموزش پاک کردن کرم پودر و رژ گونه

۱- از پاک کننده روزانه ای که استفاده میکنید مقدار یک چهارم از میزانی که هر روز به پوست خود میزنید به پوست صورتتان بزنید- بدون آب. با انگشتانتان پاک کننده را روی صورتتان و همینطور خط رویش موها پخش کنید و با یک حرکت دوار این لوسیون را بمالید. اینکار معمولا ۴۵ ثانیه طول میکشد.

* توجه کنید که موهایتان را از صورتتان کنار بزنید و با دم اسبی، تل یا سنجاق سر کاملا به عقب بکشید.
* کرم پودر های ۲۴ ساعته یا مایع باید قبل از اینکه صورتتان را بشیو پاک کنید.
* از یک پاک کننده ملایم روغنی یا پایه آب برای پاک کردن آرایش استفاده کنید، یا اینکه از روغن طبیعی نارگیل استفاده کنید. دنبال فرمولاسیون محلول در آبی باشید که آرایش را بدون باقی گذاشتن جرم و کثیفی پاک کند.
*اگر پوست چرب یا مستعد ابتلا به جوش دارید و خیلی هم پوستتان حساس نیست سعی کنید از دستمال مرطوب آرایشی برای پاک کردن آرایشتان استفاده کنید. این کار لایه بردای ملایم هم برای پوستتان انجام میدهد. از دستمال مرطوب مخصوص بچه ها که مخصوص پاک کردن پوست آنها طراحی شده استفاده نکنید، چون نه مواد آرایشی را حل میکند نه آنها را پاک میکند.

۲- از یک حوله دست و وصورت، اسفنج مخصوص صورت یا پنبه های گلوله ای صورت و مرطوب استفاده کنید. بیشتر کرم پودر یا رژ گونه شما باید پاک شود- شما میتوانید آنرا ببینید. دقت کنید که خط رویش موها، زیر چانه و اطراف گوش های خود را هم پاک کنید.

۳- اگر با باقی مانده مواد آرایشی روی پوستتان مشکل دارید از کرم شیرپاک کن استفاده کنید. اگر متوجه شدید که در خط رویش موهایتان جوش زده اید یا آرایش سنگین میکنید (اگر گریم میکنید) از یک لایه ضخیم از شیر پاک کن بر روی صورتتان استفاده کنید و اجازه دهید چند دقیقه روی صورتتان بماند. شیرپاک کن را با یک حوله مرطوب و گرم از صورتتان پاک کنید. با این روش سنگین ترین آرایش ها هم پاک خواهند شد.

آموزش پاک کردن کرم پودر و رژ گونهReviewed by Pantea Paydar on Jan 22Rating:

2 دیدگاه ها

  1. غزاله گفت:

    ما همه ی آرایش مون رو یکجور پاک میکنیم خخخخخ

  2. ساناز گفت:

    جالب بود مرسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *