استفاده از موس مو
کابرد و طرز استفاده از موس مو
بهمن ۲۲, ۱۳۹۵
پارافین درمانی یا پدیکور پارافین
پارافین درمانی یا پدیکور پارافین چیست؟
بهمن ۲۳, ۱۳۹۵

اپیلاسیون آقایان

روش اپیلاسیون آقایان

اپیلاسیون آقایان

اپیلاسیون آقایان

      امروزه بسیاری از آقایان مانند خانم ها ترجیح می دهند که برای از بین بردن موهای زائد بدن خود از روش هایی مانند اپیلاسیون که ماندگاری بیشتری دارند استفاده کنند. در اپیلاسیون موها از ریشه کنده شده و به همین دلیل انجام دادن این کار روی موهای ضخیم و پرپشت آقایان بدون اطلاعات کافی توصیه نمی شود. در این بخش به مواردی که قبل از انجام اپیلاسیون روی پوست آقایان باید انجام شود پرداخته شده و روش های مناسبی برای از بین بردن موها با حداقل درد ممکن نحوه اپیلاسیون آقایان آموزش داده شده است.

دردناک بودن اپیلاسیون

     در اپیلاسیون موها از ریشه کنده میشود. اما کسانی که عادت به شیو کردن موهای خود دارند اغلب ترجیح می دهند که نتیجه ماندگارتر باشد ، پیشنهاد میکنیم از مومک اپیلاسیون استفاده کنند. البته شما میتوانید با آموزش طزر تهیه مومک قندی در منزل و آرایشگاه توسط خودتان درست کنید. در انجام این کار باید توجه داشت که مومک روی بعضی قسمت ها مانند زیربغل و قسمت هایی از بدن که پوست حساس تری دارند ، درد بیشتری خواهد داشت. به علاوه کسانی که تا به حال شیو کرده و ریشه موهای بدن خود را محکم تر کرده اند باید بدانند که مومک انداختن برای اولین بار برای آن ها بسیار دردناک خواهد بود. متخصص اپیلاسیون آرایشگاه پیشنهاد میکندموها را کمی کوتاه تر کنید تا درد کمتری داشته باشند. اپیلاسیون آقایان

پرسنل متخصص در سالن اپیلاسیون

     واقعیت این است که انجام اپیلاسیون برای اولین بار دردناک تر از دفعات دیگر بوده و به همین دلیل انجام این کار را باید به فرد با تجربه ای سپرد. برای استفاده از وکس هم باید دقت کرد که مومک در جهت موها زده شده و پارچه در جهت خلاف رویش موها کشیده شود. در غیر این صورت موم روی پوست مانده و علاوه بر درد، جوش های دردناک و به هم ریختگی زیادی تولید می کند.

انتخاب نوع اپیلاسیون

      چند نوع اپیلاسیون در آرایشگاه وجود دارد که در نوع اول از موم و در نوع دوم از اپیلیدی استفاده می شود. اما برای استفاده از مومک برای آقایان نوع گرم آن توصیه می شود. البته برخی از شرکت ها مومک مخصوص آقایان و موهایی که زبر و بلند هستند را هم جدیدا تولید کرده اند.اما در صورتی که از انواع گرم کردنی مومک استفاده می کنید، بهتر است نکات قبل از اپیلاسیون را بدانید. ابتدا دمای مومک را چک کرده و مراقب باشید که پوست خود را نسوزانید. به علاوه همان طور که گفته شد، موم باید در جهت رشد موها زده شده و خلاف جهت موها کنده شود.

استفاده از مرطوب کننده

      در استفاده از مومک باید دقت کرد و به این نکته توجه داشت که برخی قسمت های بدن مانند سینه و پشت حساس تر هستند و ممکن است استفاده نادرست مومک روی آن ها باعث بروز جوش شود. به همین دلیل پس از مومک از روغن بچه و یا هر نوع روغن دیگری رویی پوست مالیده و پس از شستن آن از مرطوب کننده استفاده کنید.

لایه برداری

      این قسمت اهمیت زیادی دارد. همیشه به خاطر داشته باشید که قبل از اپیلاسیون لایه برداری کرده و با استفاده از پودر بچه و یا پودر تالک روغن های اضافی پوست را از بین ببرید تا شاهد نتیجه بهتری باشید. پس از اپیلاسیون هم 2 تا 3 بار در هفته پوست را لایه برداری و پیلینگ کرده و با این کار از بروز موهای زیر  پوستی جلوگیری کنید.

حتما اپیلاسیون در آرایشگاه و توسط پرسنل متخصص سالن حرفه ای اپیلاسیون انجام شود.

اپیلاسیون آقایانReviewed by Pantea Paydar on Feb 11Rating:

16 دیدگاه ها

 1. احمد رضا گفت:

  من دنبال اپیلاسیون آقا در شیراز هستم

 2. maryam گفت:

  Merc az site khobeton

 3. mahdi گفت:

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 4. ali گفت:

  Merc az site khobeton

 5. ali گفت:

  عـــــــــــــــالــــــــــی

 6. حسین گفت:

  مرسی از سایت خوبتون خیلی خوب بود

 7. علیرضا گفت:

  مرسی عالی بود

 8. فاطمه گفت:

  خیلی خوب بود مرسی

 9. محسن گفت:

  اپیلاسیون آقایان فک نمی کردم باشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *