آرایش مخصوص چشم های قهوه ای
آرایش چشم مخصوص چشم های قهوه ای
بهمن ۱۰, ۱۳۹۵
سالن طراحی ناخن حرفه ای
چگونه یک سالن ناخن راه اندازی کنید(قسمت۱)
بهمن ۱۰, ۱۳۹۵

چطور می توان با صورتی زیبا از خواب بیدار شد ؟

صورت شاداب بعد از خواب

صورت شاداب

چطور می توان با صورتی زیبا از خواب بیدار شد ؟

میدانیم که اکثر خانم ها هنگامی که صبح ها از خواب بیدار می شوند از ظاهر خودشان راضی نیستند .  اگر جزء این دسته از خانم ها هستید  سعی کنید نکات زیر را رعایت کنید.

 • در طول شبانه روز حداقل 8-10 ساعت را بخوابید .
  یکی از رازهای زیبا شدن خواب خوب است . خواب تأثیرات بسیار زیادی بر روی زیبایی دارد . در خواب عضلات بدن شل می شوند و همین مسئله باعث می گردد که صبح پوست تازه باشد .متخصصین زیبایی در آرایشگاه همیشه به عروس قبل از روز عروسی این توصیه را دارند.
 • سعی کنید قبل از خواب چهره تان را تمیز کنید .
  قبل از این که به رختخواب بروید ابتدا صورت خودتان را بشویید . اگر صورت شما چرب باشد و شما با این حالت به رختخواب بروید منافذ پوستی شما بسته می شوند و به راحتی نمی توانند تنفس کنند . می توانید از یک پاک کننده خوب نیز برای این کار استفاده نمایید . با این کار همه ی آلودگی های پوستی را از بین خواهید برد . اگر آرایش کرده اید توسط یک لوسیون آرایش تان را پاک کنید . این کار باعث می شود که منافذ پوستی تان کاملا باز شوند . متخصصن زیبایی در آرایشگاه  لوسیون های پاک کننده آرایش رو توصیه میکنن.
 • از مرطوب کننده ها استفاده کنید .
  بهترین زمان برای استفاده از مرطوب کننده ها همان شب هنگام است . کافی است یک بار این کار را امتحان کنید و اثر آن را صبح هنگامی که از خواب بیدار می شوید خواهید دید . با این کار پوست صورت شما کاملا نرم و لطیف خواهد شد .از مرطوب کننده های لب نیز استفاده نمایید . این کار باعث می شود که لب های نرمی داشته باشید . سعی کنید ازمحصولات ساده و طبیعی مرطوب کننده های لب استفاده نمایید .
 • مسواک بزنید و حتما از نخ دندان استفاده کنید .
  حتما قبل از این که به رختخواب بروید مسواک بزنید و به اندازه کافی از نخ دندان استفاده کنید با این کار زمانی که از خواب بیدار می شوید کاملا اعتماد به نفس خواهید داشت .
 • قبل از خواب موهای تان را شانه کنید .
  اگر با همان موهای گره خورده بخوابید ، صبح گره های موهای تان چندین برابر خواهد شد . با این کار موهای تان شکسته می شوند . توصیه می شود قبل از خواب موهای تان را شانه بزنید .بعضی ها با همان موهای بسته می خوابند در حالی که نباید با موهای بسته به رختخواب بروید شب ها موهای تان را باز بگذارید تا موهای تان کمی استراحت کنند .اگر می خواهید دچار چین و چروک پوست نشوید رو به پایین نخوابید چرا که در این حالت کل وزن بر روی پوست قرار می گیرد و این مسئله باعث می گردد که خطوط نازک روی پوست ظاهر شود .
چطور می توان با صورتی زیبا از خواب بیدار شد ؟Reviewed by Tannaz lotfy on Jan 29Rating:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *