کاربرد قلم آرایشی
قلم های آرایشی برای صورت
مرداد ۱۴, ۱۳۹۷
تقویت پوست آقایان
مراقبت از پوست آقایان
مرداد ۱۶, ۱۳۹۷

حرفه ای رژگونه بزنید!

آموزش زدن رژگونه

حرفه ای رژگونه بزنید!

حرفه ای رژگونه بزنید!

متخصص رژگونه شوید!
هر جور هم که آرایش کنید صورت بدون رژ گونه رنگ و لعاب نداره که نداره! برای همین هم رژ گونه یکی از مهم‌ترین بخش‌های آرایش صورته. بخشی که باید بعضی نکته‌ها رو در موردش بدونین تا بتونین از پسش خوب بر‌بیاین.
انتخاب رنگ با توجه به تناژ پوست
قاعده کلی اینطوره که اونایی که تناژ پوستشون گرمه، می‌تونن سراغ رژ گونه‌هایی با بیس (Base) یا پایه‌ی صورتی برن. اونایی که تناژ پوستشون سرده بهتره سراغ رژ گونه‌های نارنجی و هلویی برن که روی پوستشون بهتر جواب می‌ده. در نهایت اگه می‌خواین بدونین چه رنگی بیشتر از همه بهتون میاد مثل اسکارلت اوهارا توی فیلم بر باد رفته گونه‌تون رو آهسته نیشگون بگیرین و ببینین چه رنگی می‌شه. بعد می‌تونین رنگ رژ گونه‌تون رو بر اساس رنگی که روی گونه‌تون ایجاد شده انتخاب کنین تا خیلی طبیعی به نظر برسه.
انتخاب شوت رژ گونه
شوت یا برس رژ گونه نقش مهمی توی زیبایی آرایش شما ایفا می‌کنه، با انتخاب درست برسه هست که می‌تونین مقدار رنگ‌دونه‌ها رو کنترل کنین و یه آرایش تمیز داشته باشین. برای همین هم بهتره سراغ برس‌هایی برید که سرشون تخت و گرده.
چطور بزنیم؟
رو به روی آینه بایستید و بخندید، لبخند نزنید، قشنگ بخندید. طوری که گونه‌هاتون بالا بره. حالا برس رژ گونه رو بردارین و داخل رژ بزنین. اگه رنگ یک دست روی برس پخش نشد می‌تونید اون رو به آرومی فوت کنید. بعد شروع کنید به رژ زدن روی گونه‌ها و برسید به گوش‌ها. یادتون باشه روی گونه‌ها نسبت به نزدیک گوش رژ گونه‌ی کمتر و قاعدتا کمرنگ‌تری قرار می‌گیره و هر چه قدر به سمت گوش‌ها برید باید شدت رنگ هم بیشتر بشه. این کار باعث می‌شه ناخودآگاه فرم کلی صورتتون رو به بالا باشه و افتاده به نظر نرسه.
استفاده از برنزر
اگه عادت دارید از برنزر استفاده کنید و به گونه‌هاتون حجم بدین یادتون باشه حتما این کار رو قبل از زدن رژ گونه انجام بدین، در غیر این صورت، یعنی اگه اول رژ گونه بزنین و بعد برنزر، گونه‌ها تیره به نظر می‌رسن و رنگ رژ اصطلاحا خفه می‌شه. در عین حال همیشه یادتون باشه چه موقع زدن برنزر و چه رژ گونه، استفاده از مقدار کم خیلی بهتر جواب می‌ده؛ چون آرایش کم رو راحت می‌شه زیاد کرد اما پاک کردن آرایش زیاد دردسرهای خودشو داره.
گونه‌هایی براق و درخشان
استفاده از های لایتر(High lighter) یکی از فوتهای کوزه‌گریه که بعد از زدن رژ گونه به کار میاد. کافیه یه های لایتر با پایه کرمی تهیه کنید و اونو بالای استخوان گونه‌ها بزنید. اینطوری هر دفعه بخندید صورتتون شاد و پر انرژی به نظر می‌رسه و پوستتون برق می‌زنه.
قدم آخر
اگه آرایشی که کردید قراره آرایش روزتون باشه نزدن رژ لب و صرف استفاده از یه لیپ بالم یا مرطوب کننده لب کافیه تا آرایشتون رو کاملا طبیعی نشون بده. اضافه کردن ریمل به این سبک شما رو آماده‌ی درخشش توی هر موقعیتی می‌کنه.
حرفه ای رژگونه بزنید!Reviewed by سه رخ on Aug 7Rating: 3.0حرفه ای رژگونه بزنید!برای اینکه رژگونه به زیبایی بر روی گونه های شما بنشیند شما باید هم بتوانید بهترین رژگونه را انتخاب کنید و هم اینکه مانند حرفه ای ها رژگونه بزنید. در این مقاله نحوه انتخاب و زدن رژگونه را به شما آموزش خواهیم داد.

برای اینکه رژگونه به زیبایی بر روی گونه های شما بنشیند شما باید هم بتوانید بهترین رژگونه را انتخاب کنید و هم اینکه مانند حرفه ای ها رژگونه بزنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *