آموزش درمان گودی چشم
آذر ۱۰, ۱۳۹۶
آموزش بالیاژ قهوه ای مو
آذر ۲۰, ۱۳۹۶

درمان جوش صورت با آسپرین

درمان جوش صورت با آسپرین

درمان جوش صورت با آسپرین

   جوش صورت یکی از معضلات پوست است که بسیاری از خانم ها و آقایان با آن مواجه شده اند. معمولاً وقتی جوش بر روی پوست صورت ایجاد می شود تعادل و زیبایی چهره را بر هم میزند. برای درمان جوش ها با توجه به نوع آن ها داروهای مختلفی وجود دارد. البته علاوه بر استفاده از داروهای شیمیایی، می توان از روش های کم عوارض و گیاهی نیز استفاده نمود. ماسک های گیاهی زیادی برای رفع و درمان جای جوش وجود دارند. یکی از این ماسک ها، ماسک آسپرین و عسل است. مجموعه سه رخ قصد دارد در این ویدیو نحوه تهیه این ماسک را به شما آموزش دهد.
   برای تهیه این ماسک باید چند عدد قرص آسپرین، یک قطره شبنم، مقداری عسل، مقداری روغن جوجوبا و یک قطره ویتامین E را باهم مخلوط کنید. سپس این مخلوط را بر روی جوش و حتی کل پوست صورت خود بزنید. این ماسک علاوه بر درمان جوش صورت بعنوان یک لایه بردار قوی عمل کرده و سلول های مرده را از پوست برداشته و منافذ باز پوست را می بندد. برای آموزش نحوه تهیه و استفاده از این ماسک فیلم زیر را مشاهده کنید. 

درمان جوش صورت با آسپرینReviewed by سه رخ on Dec 8Rating: 3.0درمان جوش صورت با آسپرینبرای درمان جوش صورت می توان از ماسک آسپرین و عسل استفاده نمود تا هم جوش ها درمان شوند و هم پوست لایه برداری شود. در این ویدیو نحوه تهیه این ماسک را به شما آموزش می دهیم.

برای درمان جوش صورت می توان از ماسک آسپرین و عسل استفاده نمود تا هم جوش ها درمان شوند و هم پوست لایه برداری شود.

1 دیدگاه

  1. رعنا زنگنه گفت:

    سایت تون چه پیشنهادات آرایشی بهداشتی جالبی میده ?

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *