نشانه ریزش مو-جلوگیری از ریزش مو
نشانه های ریزش مو
دی ۱۷, ۱۳۹۶
طراوت پوست با آب
ماسک مرطوب کننده صورت با آب
دی ۱۸, ۱۳۹۶

روغن زالو چیست؟

روغن زالو

روغن زالو چیست؟

روغن زالو چیست؟

روغن زالو یکی از روغن های طبیعی است که همچون روغن خراطین از نسخه های ابوعلی سینا در کتاب قانون می باشد. خواص روغن زالو کاملاً مانند خواص روغن خراطین بوده و اصلی ترین خاصیت آن، ایجاد چاقی و حجم در موضع و اندام های بدن است. روغن زالو کارایی متفاوتی با روغن خراطین نداشته با این توضیح که زالو به دلیل استفاده شدن در مصارف زالو درمانی، محدود است و برای روغن گیری مناسب نیست و عملا روغن زالوی اصل و طبیعی در بازار وجود ندارد. به همین دلیل تأکیداً توصیه می کنیم که به جای تهیه روغن زالوهای تقلبی موجود در بازار، از روغن خراطین اصل استفاده کنید.
روغن زالو و روغن خراطین از قدیم به منظور حجم دادن به اندام های بدن و تقویت موها مورد استفاده قرار گرفته و از دیگر خواص روغن زالو و خراطین می توان به ایجاد چاقی صورت، حجم دادن گونه ها و لب ها، سفت کننده و بزرگ کننده سینه، رشد دهنده باسن، ران ها و رفع چین و چروک پوست اشاره کرد. این روغن ها موجب پاکسازی و ماساژ درمانی پوست نیز خواهند شد.

روغن زالو چیست؟Reviewed by سه رخ on Jan 7Rating: 3.0روغن زالو چیست؟روغن زالو همچون روغن خراطین یکی از روغن های کاملاً طبیعی است که از زالو تهیه شده و اصل این روغن در بازار موجود نیست. در این مقاله این روغن را به شما معرفی می کنیم .

روغن زالو همچون روغن خراطین یکی از روغن های کاملاً طبیعی است که از زالو تهیه شده و اصل این روغن در بازار موجود نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *