آسپرین برای تقویت مو
ماسک آبرسان مو با آسپرین
دی ۲۰, ۱۳۹۶
ماسک روغن جامد
ماسک مرطوب کننده صورت با روغن جامد
دی ۲۰, ۱۳۹۶

ریباندینگ کیت

ریباندینگ مو لولان

ریباندینگ کیت

ریباندینگ کیت

   محصولات لولان برای صافی دائمی موها یک کیت ریباندینگ و صاف کننده دائم موی سر به بازار عرضه کرده است. این کیت صاف کننده و احیاء کننده موهای سر حاوی یک فرآیند احیاء کنندگی جهت صاف کردن مو بطور کاملا موثر می باشد که با استفاده از مواد بسیار مغذی همچون پروتئین کراتین، ویتامین e، پروتئین گندم و غیره ساخته شده است که جهت حفاظت و تغذیه موها از طریق احیاء کنندگی کاربرد دارند. این کیت صاف کننده منحصر به فرد شامل محصولات زیر می باشد:
1- کرم پروتئین کراتین
2- پروتئین تقویت کننده ابریشم هیدرولیز
3- محافظت کننده حاوی ویتامین E و اسید پنتوتنیک
4- کرم تثبیت کننده سدیم
5- ترمیم کننده
6- سرم حاوی پروتئین گندم
   این محصول مخصوص فرایند صاف کردن مو، برای بلند مدت طراحی شده و حاوی پروتئین و کراتین برای جبران پروتئین از دست رفته و سالم نگهداشتن مو است. محصول محافظتی شماره 3 حاوی ویتامین E بمنظور تغذیه و محافظت از مو در مقابل حرارت است که مو را صاف و شانه کردن آن را راحت تر می سازد. محصول شماره 5 و سرم شماره 6 حاوی سرامید و پروتئین گندم می باشند که موجب براقی، نرمی و ابریشمی شدن موها می شوند.

ریباندینگ کیتReviewed by سه رخ on Jan 10Rating: 3.0ریباندینگ کیتکیت ریباندینگ لولان مجموعه ای تخصصی برای صافی دائمی مو برای بلندمدت است که علاوه بر صاف کردن موها موجب تقویت و درخشش موها نیز خواهد شد. در این مقاله این کیت را به شما معرفی می کنیم.

کیت ریباندینگ لولان مجموعه ای تخصصی برای صافی دائمی مو برای بلندمدت است که علاوه بر صاف کردن موها موجب تقویت و درخشش موها نیز خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *