فرمول رنگ ابرو دودی زیتونی
رنگ ابرو دودی زیتونی
اسفند ۲۲, ۱۳۹۶
خواص زعفران
زیبایی پوست با زعفران
اسفند ۲۲, ۱۳۹۶

آموزش ریمو ژلیش

ریمو ژلیش

آموزش ریمو ژلیش

آموزش ریمو ژلیش :

          ناخن های پودری به عنوان یک فرآیند با ماندگاری بالای سریع و آسان برای طراحی ناخن شناخته شده اند، همین باعث شده است تا در سالن ناخن، یک عمل پرطرفدار باشد . برداشتن لاک ژلیش و حذف ژلیش از روی ناخن بسیار ساده است ، و شما می توانید آن را در خانه انجام دهید. ولی حتما قبل از انجام این کار این مقاله آموزشی را بخوانید تا به صدف ناخن تان آسیب نرسانید . شما می توانید ناخن های پودر را با استفاده از استون و فویل آلومینیومی برداشته و یا می توانید از خمیر استون استفاده کنید. هر روشی که انتخاب میکنید، باید جوری باشد که ناخن سالم و شاد باقی بمانید.

متد 1 : پاک کردن ژلیش با فویل

  • لایه ی رویی هر ناخن را با سمباده نرم، سمباده بزنید تا متخلخل شود . این کار را به آرامی و با احتیاط انجام دهید تا به خود ناخن آسیب نزنید.
  • توپ پنبه را در استون خالص خیس کنید. میتوانید توپ پنبه را از هم جدا کنید تا قطعه اندازه ناخن های شما باشد یا کل پنبه را برای خیساندن در 100٪ استون خالص قرار دهید. هر توپ پنبه 1 ناخن را پوشش می دهد.
  • از توپ پنبه نباید استون چکه کند، اما باید دارای مقدار زیادی استون باشند تا بتوانید ناخن های خود را خیس کنید.
  •  10-15 دقیقه برای ناخن هایتان در استون خیس، صبر کنید . اجازه دهید ناخن های شما به مدت 10-15 دقیقه خیس بخورند . قبل از اینکه استون کار خودش را بکند مراقب باشید که فویل ها را تکان ندهید .
  • توپ های فویل و پنبه را از ناخن ها خود بردارید. هنگام از بین بردن توپ های فویل و پنبه، کمی بر روی هر ناخن فشار دهید تا توپ پنبه به پاک کردن پودر ژلیش ناخن کمک کند. تمام توپ های فویل و پنبه را بردارید و هر جای مانده را از پودر خارج کنید .
آموزش ریمو ژلیشReviewed by سه رخ on Mar 13Rating: 3.0آموزش ریمو ژلیش اگر شما هم جزو آن دسته هستید که ناخن های خود را ژلیش کرده اید، نحوه ریمو کردن ژلیش ناخن یعنی برداشتن لاک ژلیش از روی ناخن را آموزش ببینید. در این مقاله این روش ها را به شما آموزش می دهیم.

اگر شما هم جزو آن دسته هستید که ناخن های خود را ژلیش کرده اید، نحوه ریمو کردن ژلیش ناخن یعنی برداشتن لاک ژلیش از روی ناخن را آموزش ببینید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *