آموزش آرایش پوست تیره
آرایش پوست تیره
تیر ۲۱, ۱۳۹۷
آموزش شینیون مواج
تیر ۲۲, ۱۳۹۷

شینیون با تور

آموزش شینیون با تور

شینیون با تور

شینیون با تور

   شینیون مدلی زیبا برای آرایش موها در آرایشگاه است. شینیون را می توان با استفاده از انواع گیره ها و وسایل آرایش مو تزئین کرد. البته این به ذوق و سلیقه آرایشگر بستگی دارد که چگونه موهای شما را زیباتر سازد. در شینیون موها معمولا به شکل های مختلفی در هم پیچیده می شوند. اما اینکه از چه مدلی برای این شینیون استفاده شود بسیار مهم است. یکی از روشهای آرایش شینیون استفاده از تور است. تور موها را مرتب نگه داشته و شینیون منظم و تمیزی برای شما ایجاد می کند. 
   در این ویدیو موها را به چند قسمت مختلف تقسیم کرده و سپس هر قسمت را داخل تور گذاشته و موها را درون تور مرتب می کنیم. تور موجب می شود موها تمیز و مرتب و منظم کنار یکدیگر قرار گیرند. سپس با استفاده از اسپری حالت دهنده موها را فیکس کرده و با گیره موها را کنار یکدیگر قرار می دهیم. ضمنان تور سایه روشن مرتبی را روی موها ایجاد می کند. برای آموزش بیشتر ویدیو زیر را مشاهده کنید. 

شینیون با تورReviewed by آرایشگاه on Jul 12Rating: 3.0شینیون با تورشینیون با تور یکی از انواع شینیون مو است که موجب زیباتر شدن حالت موها و منظم به نظر رسیدن موها می شود و چهره ای زیبا برای فرد ایجاد می کند. در این ویدیو شینیون با تور را به شما آموزش می دهیم.

شینیون با تور یکی از انواع شینیون مو است که موجب زیباتر شدن حالت موها و منظم به نظر رسیدن موها می شود و چهره ای زیبا برای فرد ایجاد می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *