آموزش مراقبت مو-نگهداری از مو
آموزش مراقبت دائم از مو
دی ۲۳, ۱۳۹۶
روغن درخت چایی
ماسک آبرسان مو با روغن درخت چای
دی ۲۳, ۱۳۹۶

دستگاه لیزر دیود (Diode) برای رفع موهای زائد

دستگاه لیزر دیود

دستگاه لیزر دیود (Diode) برای رفع موهای زائد

دستگاه لیزر دیود (Diode) برای رفع موهای زائد

   یکی از دستگاه های مورد استفاده برای رفع موهای زائد بدن دستگاه لیزر دیود است. لیزرهای دیود جهت رفع موهای زائد و پرمویی زنان، یکی از دستگاه‌ های نسبتا جدید می باشند. سیستم‌ های لیزر دیود از اجزای نیمه‌هادی یا دیود تشکیل شده اند. دیود‌ها در کنار یکدیگر یک منبع نوری برای اشعه لیزر ایجاد می‌ کنند. طول موج لیزر‌های دیود بین ۸۰۰ تا ۸۱۰ نانومتر می باشند. دستگاه لیزر دیود قابلیت تنظیم طول موج را با توجه به نیاز بیمار دارد. تغییر طول موج این دستگاه با تغییر پارامترهایی مانند جریان الکتریکی قابل انجام است. از این دستگاه لیزر می‌توان برای رفع موهای زائد در افرادی که پوست تیره‌ رنگ دارند، استفاده کرد. 
   دستگاه لیزر دیود بهترین دستگاه لیزر برای از بین بدن موهای زائد ضخیم و خشن است که در بین آقایانی که قصد دارند موهای زائد کمر و قفسه سینه‌ خود را از بین ببرند، بیشترین کاربرد را دارد. بسیاری از آقایان به دلیل نارضایتی از موهای ضخیم قفسه سینه و ناحیه کمر خو از این روش برای از بین بردن این موها استفاده می کنند. دستگاه لیزر دیود دارای نتایج کوتاه‌ مدت بسیار رضایت بخش جهت رفع موهای زائد است اما در مورد نتایج بلند‌مدت رفع موهای زائد با این دستگاه تا کنون اطلاعات مشخصی در دست نیست زیرا این دستگاه نسبتاً جدید بوده و نیاز به زمان برای بررسی نتایج دارد. 

دستگاه لیزر دیود (Diode) برای رفع موهای زائدReviewed by سه رخ on Jan 13Rating: 3.0دستگاه لیزر دیود (Diode) برای رفع موهای زائددستگاه لیزر دیود یکی از انواع دستگاه های لیزر است که جهت رفع موهای زائد بدن در افرادی که پوست تیره دارند قابل استفاده است. در این مقاله شما را با این دستگاه آشنا می کنیم.

دستگاه لیزر دیود یکی از انواع دستگاه های لیزر است که جهت رفع موهای زائد بدن در افرادی که پوست تیره دارند قابل استفاده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *