محصولات آرایشی مک
کانسیلر مک
دی ۱۷, ۱۳۹۶
ماسک آلوئه ورا
ماسک مرطوب کننده صورت با آلوئه ورا
دی ۱۷, ۱۳۹۶

لیزر Nd:YAG برای رفع موهای زائد

دستگاه لیزر Nd:YAG

لیزر Nd:YAG برای رفع موهای زائد

لیزر Nd:YAG برای رفع موهای زائد

   لیزر‌های Nd:YAG دستگاه‌ های الکترونیکی می باشند که از نیمه‌ هادی‌ های جامد تشکیل شده اند. طول موج لیزر مورد استفاده در این دستگاه ۱۰۶۴ نانومتر می باشد که مانن دستگاه لیزر الکساندرایت در محدوده مادون‌ قرمز از طیف رنگی قرار دارند. البته این دستگاه‌ ها تنها در این طول موج کار نمی‌کنند، بلکه قادر خواهند بود که در فرکانس دو برابر با طول موج ۵۳۲ نانومتر که در محدوده‌ی نور سبز قرار دارد نیز کار کنند. سیستم لیزری Nd:YAG برای تمامی ‌انواع پوست‌ ها و از جمله رنگ پوست آسیایی ( پوست های مایل به زرد)، مناسب هستند. این ویژگی از دستگاه لیزر  Nd:YAG مجب برتری آن نسبت به سایر دستگاه های لیزر شده است. 
   این دستگاه دارای نرخ تناوب بالا بوده و می‌توان از آن در نواحی بزرگ تر بدن مانند قفسه سینه و ران پا‌ها نیز استفاده کرد. ماده‌ی کروموفور مورد نظر در دستگاه‌های لیزر Nd:YAG، کربن است. دلیل انتخاب ماده‌ی کربن ایمنی بیشتر و قدرت جذب بیشتر آن است. در طول موج‌های ۱۰۶۵ نانومتر، کربن نسبت به ملانین، هموفور بسیار بهتری است. در هنگام استفاده از این لیزر یک لوسیون کربن بر روی پوست می زنند و این لوسیون به فولیکول‌ های مو نفوذ می‌کند. سپس با تاباندن اشعه‌ی لیزر به موها، انرژی لیزر، مولکول‌ های کربن را هدف قرار داده و بنابراین جذب فولیکول‌ های مو خواهد شد. تنها ایراد این روش این است که باید کاری کرد که مولکول‌ های کربن به میزانی در پوست نفوذ کنند که به فولیکول مو برسند. همچنین این خطر وجود دارد که کربن در بافت پوست نفوذ کرده و در هنگام تاباندن اشعه‌ی لیزر و جذب انرژی آن، اثری مانند تاتو روی پوست ایجاد نماید. 

لیزر Nd:YAG برای رفع موهای زائدReviewed by سه رخ on Jan 7Rating: 3.0لیزر Nd:YAG برای رفع موهای زائددستگاه لیزر Nd:YAG یکی از دستگاه های لیزر جدید است که با فناوری پیشرفته موجب رفع موهای زائد بدن می شود. در این مقاله شما را با این دستگاه آشنا می کنیم.

دستگاه لیزر Nd:YAG یکی از دستگاه های لیزر جدید است که با فناوری پیشرفته موجب رفع موهای زائد بدن می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *