تونیک صورت
استفاده از تونیک بعد از پاک‌کننده
آبان ۲۲, ۱۳۹۶
آرایش رسمی
آرایش چشم برای مراسم رسمی
آبان ۲۲, ۱۳۹۶

لیفت سیلوئت چیست؟

لیفت سیلوئت

لیفت سیلوئت چیست؟

لیفت سیلوئت چیست؟

   لیفت بوسیله سیلوئت، یکی از تکنیک های جدید لیفتینگ صورت است که با استفاده از نخ های سیلوئت پوست کشیده خواهد شد. این روش با حداقل تهاجم برای کشیدن پوست و برگرداندن بافت های شل شده قسمت میانی صورت به حالت اولیه کاربرد دارد. نخ های سیلوئت با داشتن مخروط های قابل جذب خود، کشش بسیار خوبی را بر روی پوست ایجاد خواهند کرد. نخ ها به فاسیای عضلات تمپورال ( بین موهای جلوی گوش ) متصل می شوند. برای ایجاد این اتصال، یک برش کوچک، بالاتر از خط مو جایی که نخ ها ثابت می شوند، ایجاد خواهند کرد. نخ های PDO یکی از جدیدترین و انقلابی ترین درمان مطرح شده برای لیفت و سفت کردن پوست و شکل دهی به آن می باشد.
   این روش ابتدا در کشور کره توسعه یافت، اکنون تقریبا در همه جا به خصوص اروپا و آمریکا رواج یافته است. اصول این درمان بسیار ساده بوده و بر مبنای جاگذاری نخ های جذب شونده در زیر پوست است .این نخ ها به تدریج در زیر پوست تحلیل رفته اما در این بین، ساخت و ساز کلاژن، فیبروبلاست و رگسازی را در پیرامون خود به شدت تحریک خواهد کرد و این ساختار سازی باعث هموارتر شدن پوست می گردد، چین و چروکها محو می شوند، منافذ پوست ریزتر و باریک تر می شوند و ساختار های آویزان پوست استحکام یافته و لیفت مناسب ایجاد می گردد.

لیفت سیلوئت چیست؟Reviewed by سه رخ on Nov 13Rating: 3.0لیفت سیلوئت چیست؟لیفت سیلوئت یکی از جدیدترین روش های لیفت صورت است که در آن با استفاده از نخ سیلوئت پوست صورت کشیده شده و چین و چروک ها از بین می روند. در این مقاله لیفت با نخ سیلوئت را به شما معرفی می کنیم.

لیفت سیلوئت یکی از جدیدترین روش های لیفت صورت است که در آن با استفاده از نخ سیلوئت پوست صورت کشیده شده و چین و چروک ها از بین می روند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *