درمان موخوره
درمان موخوره
فروردین ۲۱, ۱۳۹۶
هفت مورد عجیب که پیرتان میکنند!
خطاهای آرایشی که صورت شما را پیرتر نشان می دهند!
فروردین ۲۱, ۱۳۹۶

نکاتی مهم درباره موهای فر

نکات مو فر

مو فر

نکاتی مهم درباره موهای فر

به خوبی میدانیم که همه به موهای فر طبیعی شما غبطه می‌خورند .اما اگر شما با این مارپیچها متولد نشده بودید، احتمالا نمی‌دانستید چقدر برای کنترل کردن این موها، باید تلاش کرد.

 • کوتاهی اشتباه موهای فرفری
  کوتاه کردن موهای فر یک هنر است و یک برش اشتباه قیچی باعث می‌شود که شما برای چند ماه مجبور شوید با موهای کرک مانند کنار بیایید.
 • برس زدن
  تنها یک گزینه نیست. امان از گره‌ها. تنها سعی کنید برس را روی موهای فر خشک بکشید. بله ما اینطور فکر می‌کنیم.بعضی وقتها مردم فکر می‌کنند شما نامرتب هستید. فقط به این دلیل که بافت موهای شما کمی آشفته است به این معنا نیست که موهایتان بی نقص و حرفه‌ای آرایش نشده‌اند و مرتب نیستند. اما شما به درستی می‌دانید که اگر یک مصاحبه کاری یا قرار ملاقات داشته باشید، آنها را سشوار و صاف می‌کنید که منجر می‌شود به … و هر کاری برای اجتناب از بهم ریختن آنها انجام خواهید داد. وقتی باران می‌بارد، تحت هیچ شرایطی پایتان را از خانه بیرون نمی‌گذارید.
 • شستشو
  شستشوی موهایتان یک فرایند مفصل است. شما شامپوی مخصوص موهای فر، ماسک نرم کننده قوی (چون موهای فر خشک هستند) و مخلوطی از محصولات حالت دهنده دارید (که لازم است به ترتیب درستی استفاده شود) تا مطمئن شوید پس از حمام وز نمی‌کنند.
 • خوابیدن با موهای مرطوب
  یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که ممکن است مرتکب شوید. وقتی این شرایط نامساعد پیش می‌آیند، با پیچهایی که هر کدام به سمتی رفته‌اند از خواب بیدار می‌شوید و به همین دلیل است که حتما یک دیفیوزر برای سر سشوار خود نیاز دارید.
 • رطوبت دشمن شماست
  تابستان بدترین زمان در سال برای موهای فر شماست چون هوای گرم و مرطوب بیشتر باعث وز خوردن آنها می‌شود. اما بخش مثبت آن این است که موهایتان را به خوبی در بالا جمع می‌کنید.
  افراد با موهای صاف مرتبا به شما می‌گویند که به موهای فر شما غبطه می‌خورند. بله وقتی از دست موهای خود خسته شده‌اید، می‌توانید این را به خود بگویید تا روز خوبی با موهای فرفری خود داشته باشید.
نکاتی مهم درباره موهای فرReviewed by سه رخ on Apr 10Rating: 4.5نکاتی مهم درباره موهای فردر این مقاله میخواهیم نکات مهم درباره موهای فر را از نظر متخصصین زیبایی در آرایشگاه بررسی کنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *