تقویت و پرپشت کردن مژه ها
روش های خانگی تقویت و پرپشت کردن مژه
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۷
نکات مهم آرایش چشم خانم های عینکی در آرایشگاه
آرایش چشم خانم های عینکی
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۷

روش های هایلایت کردن صورت

جایگزین های هایلایتر

روش های هایلایت کردن صورت

روش های هایلایت کردن صورت

   هایلایترها برای روشن کردن و براق کردن استخوان گونه، بالای ابرو، روی لب و ... استفاده می شوند. هر خانمی برای داشتن آرایشی شیک و زیبا باید هایلاتر را در کیف لوازم آرایش خود داشته باشد. البته علاوه بر هایلایتر، می توانید از لوازم زیر بعنوان هایلایتر استفاده کنید:
- سایه چشم
   می توانید از انواع سایه چشم پودری یا کرمی که حالت شاین (اکلیلی) دارند در رنگ های شامپاینی، هلویی و طلایی به عنوان یک جایگزین مناسب برای هایلایتر استفاده نمایید. مقدار کمی از سایه های درخشان و پر زرق و برق را روی گونه ها، گوشه داخلی چشم، استخوان زیر ابرو ... زده و از این طریق درخشش فوق العاده ای را برای پوست خود ایجاد کنید. 
- وازلین
اگر از لوازم آرایش پودری، مایع بیشتر از لوازم آرایش پودری استفاده می کنید به توصیه آرایشگران کمی وازلین برای ایجاد درخشش روی پوست خود استفاده نمایید و از این طریق زیبایی پوست خود را افزایش دهید. وازلین یکی از جایگزین های بسیار مناسب برای هایلایتر است.
- برق لب
   اگر هایلایتر مخصوص ندارید می توانید از برق لب برای ایجاد درخشش روی گونه ها استفاده نمایید. برق لب حالت براق و مرطوب بر روی پوست ایجاد می کند و می تواند جایگزین مناسبی برای هایلایتر محسوب شود. برای استفاده از این روش ابتدا مقدار کمی از برق لب را روی انگشت خود بزنید و سپس آن را به آرامی از مرکز گونه به سمت بالا بکشید. بسیاری از ارایشگران از این روش استفاده می کنند.
- کانسیلر روشن
   اگر در لوازم آرایش خود کانسیلری دارید که تقریبا سه درجه از رنگ پوست شما روشن تر است می توانید از آن به عنوان هایلایتر استفاده کنید. این بار این کانسیلر را روی استخوان گونه زده و آن را کم محو کنید! با استفاده از این روش به سادگی درخشش و برجستگی زیبایی روی استخوان گونه ایجادمی شود.
- رژلب درخشان و شاین دار 
   همانطور که از رژلب قرمز و صورتی می توانید به عنوان رژگونه استفاده کنید از رژلب هایی با رنگ ملایم و شاین دار هم می توانید به عنوان هایلایتر استفاده کنید. این رژلب پر زرق و برق را روی قسمت های مختلف صورت خود زده و از درخشش آن لذت ببرید!
- اکلیل های ریز و درخشان
   برای ایجاد ظاهری پر زرق و برق و درخشان برای پوست می توانید از اکلیل های ریز و درخشان که مخصوص پوست هستند استفاده نمایید. برای استفاده از این روش مقدار کمی وازلین روی استخوان گونه زده و سپس با انگشت مقداری اکلیل ریز روی استخوان گونه بکشید. به همین سادگی آرایش صورت شما پر زرق و برق و زیبا می شود. فراموش نکنید که از مقدار کمی اکلیل استفاده نمایید تا هایلایت صورت حالتی طبیعی داشته باشد.

روش های هایلایت کردن صورتReviewed by آرایشگاه on May 16Rating: 3.0روش های هایلایت کردن صورتبرای هایلایت و درخشان و شفاف کردن صورت روش های مختلفی علاوه بر هایلایتر وجود دارد که می توانید از آن ها برای آرایش چهره خود استفاده نمایید. در این مقاله روش های هایلایت کردن صورت را به شما آموزش می دهیم.

برای هایلایت و درخشان و شفاف کردن صورت روش های مختلفی علاوه بر هایلایتر وجود دارد که می توانید از آن ها برای آرایش چهره خود استفاده نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *