نکات ایمنی کاشت ناخن در آرایشگاه
نکات ایمنی بعد از کاشت ناخن
مرداد ۱۰, ۱۳۹۷
آرایش دانشجویی
آرایش مناسب برای دانشگاه
مرداد ۱۱, ۱۳۹۷

هدی بیوتی کیست؟

بیوگرافی هدی بیوتی

هدی بیوتی کیست؟

هدی بیوتی کیست؟

   برند هدی بیوتی، متعلق به یکی از مشهورترین بلاگرهای آرایشی است که شهرت خود را مدیون شبکه های اجتماعی مثل یوتیوب و اینستاگرام است. میکاپ آرتیستی که به دلیل مهارت در آرایشگری، توانسته به برندسازی و تولید و عرضه محصولات آرایشی باکیفیت دست پیدا کند. هدی کتان که به هدی بیوتی مشهور است، خانومی 35 ساله عراقی الاصل است که در سال 1983 در اوکلاهاما متولد شده است. او در آمریکا دوره های آرایشگری را گذرانده و در سال 2006 به دبی مهاجرت کرد و در اونجا با توجه به مهارتی که داشت، توانست خیلی زود در این زمینه پیشرفت کند و به عنوان میکاپ آرتیست برند رولون، فعالیتش خود را ادامه داد. 
   هدی در سال 2010 به پیشنهاد خواهرش، وبلاگ آرایشی خود را راه اندازی کرده و در آن به آموزش میکاپ می پرداخت و خیلی سریع به یکی از پرطرفدارترین وبلاگ ها تبدیل شد و بعدها فعالیتش را در یوتیوب و اینستاگرام ادامه داد و در حال حاضر در این رسانه، بیش از 25 میلیون دنبال کننده دارد داره و به عنوان یکی از 10 بلاگرهای تأثیرگذار جهان انتخاب شده است.
   آموزش های هدی کتان، از جذابیت زیادی برخوردار می باشند و در واقع دلیل موفقیت او در این زمینه محسوب می شوند. معرفی صادقانه محصولات آرایشی و فیلم های آموزش آرایش کاملا کاربردی و قابل استفاده در کنار مهارتی است که او در مدسازی یا پیش بینی مد آرایشی دارد، موجب شده طرفداران زیادی پیدا کند. بعضی افراد اعتقاد دارند که هدی به خوبی می تواند در خانم ها احساس نیاز ایجاد کند و همین مسئله، موجب می شود که در فروش لوازم آرایشی، پیشگام باشد.
   در واقع هدی بیوتی یکی از معرفی کنندگان محصولات آرایشی و نحوه استفاده از آن ها می باشد که موجب ترویج فرهنگ صحیح آرایش و مد شده و خانم ها را با نحوه صحیح استفاده از انواع لوازم آرایشی آشنا می کند. با همین روش اعتماد اطرافیان را به خود جلب کرده و در کنار آن محصولات آرایشی خود را به بازار عرضه نمود.  

هدی بیوتی کیست؟Reviewed by آرایشگاه on Aug 2Rating: 2.0هدی بیوتی کیست؟هدی کتان مدل آرایشی معروفی است که با معرفی محصولات آرایشی و نحوه استفاده از آن ها در فضای مجازی به شهرت زیادی دست یافته است. در این مقاله بیوگرافی هدی بیوتی را به شما معرفی می کنیم.

هدی کتان مدل آرایشی معروفی است که با معرفی محصولات آرایشی و نحوه استفاده از آن ها در فضای مجازی به شهرت زیادی دست یافته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *