بهترین آرایشگاه شب عید
آرایشگاه شب عید
فروردین ۱۴, ۱۳۹۶
درمان ریزش مو
راه‌های طبیعی برای درمان ریزش مو
فروردین ۱۴, ۱۳۹۶

چطور لاک ناخن اکلیلی را پاک کنیم؟

پاک کردن لاک ناخن اکلیلی

پاک کردن لاک ناخن اکلیلی

خانم‌ هایی با سبک رسمی‌ یا ملایم‌ تر که لاک‌ های اکلیلی برایشان کمی جسورانه تلقی می‌شود نیز اغلب لاک‌ هایی با پوشش ضخیم ‌تر و براق‌ تر را به استایل رسمی ‌شان ترجیح می‌دهند. درحالی که لاک ‌های معمولی ماندگاری ۳ الی ۵ روزه دارند، رنگ‌ های اکلیلی دوام بسیار بیشتری روی ناخن‌ها دارند. اما همان‌ طور که متخصص ناخن در آرایشگاه  می‌گوید، در حالی که همه شیفته‌ ی ماندگاری طولانی مدت این لاک‌ها هستند، به سختی پاک شدن آن‌ها نیز مسئله‌ای است که ما از آن متنفر هستیم.متخصص لاک‌های اکلیلی به ما توصیه‌ هایی می‌کند تا به راحتی بتوانیم این رنگ ‌های درخشان را پاک کنیم.

  • تکه‌ های کوچک پارچه‌ی کتان را به محلول پاک کننده‌ی لاک استرایپر، استون (برای پاک کردن اکلیل‌ ها) و محلول تقویتی ناخن آغشته کنید.
  • هر تکه کتان را روی یکی از ناخن‌ها قرار دهید. برای تسلط بیشتر، ابتدا یک دست را انجام دهید و سپس به سراغ بعدی بروید.
  •  هر تکه کتان را با یک تکه‌ فویل آلومینیومی کوچک بپوشانید.
  •  ۱ دقیقه صبر کنید.
  •  با یک حرکت فویل آلمینیومی، پارچه‌ی کتان و لاک ناخن‌ تان را بکنید.
    از محلول پاک کننده‌ی بیشتر برای پاک کردن باقی‌‌ مانده‌ی لاک استفاده کنید اما روی ناخن نکشید چرا که کشیدن لاک روی ناخن باعث لک شدن کوتیکول ناخن‌ها می‌شود و به همان اندازه که لایه ‌برداری بیش از حد پوست ‌تان می‌تواند مخرب باشد، این موضوع نیز به ناخن‌هایتان آسیب می‌ رساند.
چطور لاک ناخن اکلیلی را پاک کنیم؟Reviewed by سه رخ on Apr 3Rating: 4.5چطور لاک ناخن اکلیلی را پاک کنیم؟در این مقاله میخواهیم بدانیم چطور لاک ناخن اکلیلی را از نظر متخصصین زیبایی در آرایشگاه پاک کنیم؟

1 دیدگاه

  1. فانیذ گفت:

    خیلی خوبه خودمون یاد بگیریم هر بار بریم آرایشگاه کلی هزینه میبره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *