موارد استفاده میکرودرم
کاربرد میکرودرم
خرداد ۲۳, ۱۳۹۷
انئاع کاشت ناخن در ارایشگاه زنانه
انواع کاشت ناخن
خرداد ۲۴, ۱۳۹۷

پرایمر چشم

کاربرد پرایمر چشم

پرایمر چشم

پرایمر چشمReviewed by آرایشگاه on Jun 13Rating: 2.5پرایمر چشمپرایمر چشم یکی از محصولات آرایش چشم است که موجب ماندگاری و زیبایی آرایش چشم ها شده و سایه های و خط چشم را به خوبی بر روی پلک ها نمایان می سازد. در این مقاله پرایمر چشم را به شما معرفی می کنیم.

پرایمر چشم یکی از محصولات آرایش چشم است که موجب ماندگاری و زیبایی آرایش چشم ها شده و سایه های و خط چشم را به خوبی بر روی پلک ها نمایان می سازد.

پرایمر چشم

داشتن پوست بی‌ عیب و نقص، اساس هر نوع آرایش صورت می باشد، به همین دلیل برای داشتن پوستی صاف و تمیز باید از محصول مناسبی برای پوشاندن عیب‌ ها و مشکلات پوست استفاده نمایید. بهترین محصول برای این منظور، پرایمر است! پرایمرها انواع مخمتلفی دارند که هر نوع کاربرد مخصوص به خود را دارد. در این مطلب قصد داریم پرایمر چشم را به شما معرفی کنیم.
معمولاً پرایمر برای مات کردن و تصحیح رنگ پوست مورد استفاده قرار می گیرد. پرایمر چشم، محصولی مایع یا کرمی شکل است که روی پلک‌ ها می زنند تا تیرگی و خطوط دور چشم را پوشش دهند. استفاده از پرایمر چشم می‌ تواند در آرایش صحیح چشم‌ ها، زیباتر به نظر رسیدن سایه‌ ها با رنگ واقعی خود و افزایش ماندگاری آرایش چشم‌ ها بسیار مؤثر باشد. پرایمر چشم پایه ای مناسب را برای آرایش چشم ها ایجاد کرده و سطح مناسبی را برای آرایش فراهم می سازد. جالب است بدانید که از دید آرایشگران در آرایشگاه زنانه نبود پرایمر می‌ تواند باعث از بین رفتن رنگ سایه چشم‌ ها گردد. پرایمر چشم به ویژه با رنگ‌ های براق یا سفید می‌تواند به عنوان بوم تمیزی باشد که به شما این اجازه را می دهد که از هر رنگ سایه چشم استفاده کنید.

آموزش استفاده از پرایمر چشم:

مرحله ۱: بعد از استفاده از کرم دور چشم روزانه و مرطوب‌ کننده صورت، کمی پرایمر چشم را روی یک برس آرایشی یا نوک انگشتان خود بزنید.
مرحله ۲: پرایمر را به صورت لایه ای نازک روی پوست اطراف چشم‌ بمالید تا به سرعت جذب پوست گردد.
مرحله ۳:  پرایمر چشم را با حرکات سریع و ملایم بر روی پلک بزنید. از خط رویش مژه‌ های بالا شروع کرده و به طرف ابروها بروید. استفاده از پرایمر در ناحیه ابروها باعث ماندگاری بیشتر آرایش ابروها نیز خواهد شد.
مرحله ۴: در نظر داشته باشید که پرایمر چشم را روی پلک‌ های پایین خود نیز بزنید؛ به خصوص اگر قصد دارید از خط چشم یا سایه در این قسمت‌ ها استفاده نمایید. پس از پایان کار، حدود یک دقیقه صبر کرده تا پرایمر جذب پوست گردد؛ سپس آرایش چشم‌ ها را شروع کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *