مراقبت از پوست
مراقبت از پوست در آلودگی هوا
مرداد ۹, ۱۳۹۷
فواید کاشت مژه
مزایای کاشت مژه
مرداد ۹, ۱۳۹۷

پیتاژ مو

موهای مناسب برای پیتاژ مو

پیتاژ مو

پیتاژ مو

   پیتاژ مو روشی برای کوتاه کردن و کم حجم کردن موهای حجیم است. البته افرادی هم که موهای کم پشت دارند برای پر نشان دادن موهای خود از این روش در ارایشگاه استفاده می کنند. بسیاری از ارایشگران در آرایشگاه روش پیتاژ را برای کوتاهی و یا مدل دادن به موها پیشنهاد می دهند زیرا با انجام آن هنیچ گونه اثر و ردی از قیچی لابه لای نتارهای مو دیده نمی شود. این تیغ برای هر مشتری بعد از هرز استفاده تعویض می شود. استفاده از این روش تقریبا برای انواع مو مناسب است که در ادامه به صورت جزئی و مشخص به آن می پردازیم:
1. استفاد از این روش برای افرادی که موهای ضخیم دارند انتخاب بسیار مناسبی است. با استفاده از پیتاژ کردن نه تنها یک مدل خیلی خوب و حرفه ای برای موهای ضخیم ایجاد می شود بلکه موها سبک تر از قبل خواهند شد و این حالت برای شخصی که موهای خیلی پرپشت و سنگین دارد لذت بخش بوده و بهترین گزینه برای ماه های گرم سال است.
2. افرادی که موهای صاف و لَخت دارند می توانند موهای خود را پیتاژ کنند. با استفاده از این روش موها مدل خرد و زیبایی به خود خواهند گرفت و از حالت صاف و یکدست همیشگی خارج خواهد شد.
3. از این تکنیک برای هر اندازه از مو می توان استفاده کرد اما بهتر است برای موهای خیلی بلند استفاده نشود. زیرا پیتاز کردن موهای بلند باعث ایجاد بافت روی موها شده و انتهای تارهای موی بلند بعد از خرد شدن به روش پیتاژ، ممکن است به صورت دندانه ای و غیر منظم باشند و این حالت ظاهر کلی موها را زیبا نشان خواهد داد. 

پیتاژ موReviewed by آرایشگاه on Jul 31Rating: 2.0پیتاژ موپیتاژ مو برای انواع موها قابل استفاده است اما توصیه می کنیم از این روش برای موهای بلند استفاده نشود زیرا ظاهر مو را کمی نامرتب نشان خواهد داد. در این مقاله موهای مناسب برای پیتاژ به شما معرفی می کنیم.

پیتاژ مو برای انواع موها قابل استفاده است اما توصیه می کنیم از این روش برای موهای بلند استفاده نشود زیرا ظاهر مو را کمی نامرتب نشان خواهد داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *