بهترین عطر برای پوست چرب
عطر مناسب پوست چرب
اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۷
آموزش تهیه کرم زیبایی در منزل
طرز تهیه کرم زیبایی در منزل
اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۷

کاربرد میکرواسکالپ

انواع کاربرد میکرواسکالپ

کاربرد میکرواسکالپ

کاربرد میکرواسکالپ

   میکرواسکالپ کاربردهای متفاوتی دارد که موجب پوشش دهی قسمت‌ های طاس و کم پشت مو شده و زخم حاصل شده از عمل جراحی و یا اسکار ناشی از شکستگی روی سر یا ابرو را پوشش می دهد. این روش موجب مخفی کردن سوختگی، زخم و یا خال مادر زادی شده و جای بخیه بعد از کاشت مو و یا هر نوع اسکار موجود بر روی سر را کمرنگ و محو می کند. میکرواذسکالپ برای بیشتر کردن اثر بصری پس از انجام پیوند مو کاربرد داشته و موجب پنهان کردن یا پوشاندن انواع اسکار مانند اسکار جراحی یا رد تصادفات و زخم‌های قدیمی می شود. 
انواع روش میکرواسکالپ سر:
   روش اس ام پی یا اسکالپ سر، هم با دستگاه میکروپیگمنتیشن و هم رول انجام می گردد. ظرافت کار در میکرو بیشتر از رول بوده چون مناطق خالی را با طراحی و دور و نزدیک کردن نقاط، سایه گذاری می‌ کند. تنها حسن رول ،حجم وسیع کار با فواصل منظم است، که در هر صورت توصیه می کنیم منظم نباشد و برای کسانی که مو دارند و نواحی خالی سر زیر مو پوشش داده می‌شود سرعت عمل را  بالا  خواهد برد. نام‌ های دیگری هم برای میکرواسکالپ مانند میکروپیگمنتیشن، اسکالپ، اسکالپ سر، هاشور سر، هاشور کف سر، تاتو سر یا پیگمنت سر استفاده می شود. اسکالپ یا میکروپیگمنتیشن محدودیت سنی و جنسیت ندارد. این کار هم برای خانم‌ ها و هم برای آقایان انجام می‌شود. (دانستنی های پاک کردن تتو)
مراقبت های پس از میکرواسکالپ :
   پس از میکرواسکالپ نباید تا 3 روز حمام کنید و از استخر و سونا نیز نباید استفاده کنید و همچنین در معرض شدید نور آفتاب نیز نباید قرار بگیرید. پس از 3 روز می‌ توان برای شستشو از شامپو بچه استفاده نمایید و به دلیل اینکه کف سر چربی تولید می‌ کند از پماد نباید به میزان زیاد استفاده کنید.

کاربرد میکرواسکالپReviewed by آرایشگاه on May 17Rating: 3.0کاربرد میکرواسکالپمیکرواسکالپ برای پوشش دهی مناطق کم پشت مو کاربرد دارد و موجب رفع طاسی و کم پشتی مو شده و حالتی جذاب به موها می بخشد. در این مقاله کاربرد میکرواسکالپ را به شما معرفی می کنیم.

میکرواسکالپ برای پوشش دهی مناطق کم پشت مو کاربرد دارد و موجب رفع طاسی و کم پشتی مو شده و حالتی جذاب به موها می بخشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *