پرایمر آرایشی
انواع پرایمر صورت
خرداد ۲۳, ۱۳۹۷
کاربرد پرایمر چشم
پرایمر چشم
خرداد ۲۳, ۱۳۹۷

کاربرد میکرودرم

موارد استفاده میکرودرم

کاربرد میکرودرم

کاربرد میکرودرمReviewed by آرایشگاه on Jun 13Rating: 3.0کاربرد میکرودرممیکرودرم یکی از روش های بسیار پیشرفته در علم پزشکی است که موجب جوانسازی و پاکسازی سطح پوست می شود و کاربردهای درمانی و زیبایی بسیاری دارد که متناسب با هر فرد متفاوت است. در این مقاله کاربردهای میکرودرم را به شما آموزش می دهیم.

میکرودرم یکی از روش های بسیار پیشرفته در علم پزشکی است که موجب جوانسازی و پاکسازی سطح پوست می شود و کاربردهای درمانی و زیبایی بسیاری دارد که متناسب با هر فرد متفاوت است.

کاربرد میکرودرم

با پیشرفت روز افزون علم پزشکی در زمینه زیبایی و رفع چین و چروک و لک های پوستی، درمان عارضه‏ های پوستی کار سختی نیست. امروزه روش‏ های زیادی برای رفع عوارض پوستی وجود دارد که در کوتاه مدت و به بهترین شکل ممکن مشکلات پوستی را درمان می کنند. میکرودرم ، یکی از جدیدترین روش‏های پاکسازی و جوانسازی پوست می باشد که پایه و اساس کار دستگاه میکرودرم، استفاده از کریستال‏ های کوچکی روی سطح پوست است که پوست را می‏سابند. سپس بخش مکش دستگاه فعال شده و کریستال‏ ها را جمع خواهد کرد. علاوه بر آن، مکش روی پوست، موجب افزایش جریان خون شده که باعث تسریع در روند درمانی پوست می گردد.
– جوانسازی پوست
   مهم ترین تاثیر روش میکرودرم در جوانسازی پوست می باشد که تعداد جلسات درمانی بسته به میزان افتادگی پوست و نوع پوست، توسط پزشک تعیین خواهد شد. این روش موجب سفت شدن و روشن شدن پوست خواهد شد. البته باید بدانید که این روش برای رفع چروک‏ های عمیق قابل استفاده نمی باشد.
– از بین بردن لک‏های صورت
   جهت از بین بردن لکه ‏های صورت به خصوص آن‏هایی که به دلیل حاملگی در پوست ایجاد شده ‏اند استفاده از میکرودرم همراه با دارو‏های لکه بر توصیه می گردد. حتما برای درمان لک، بصورت تلفیقی از میکرودرم و کرم ضد لک استفاده نمایید زیرا استفاده تنها از میکرودرم تأثیری در از بین بردن لکه ‏ها ندارد.
– کاهش اندازه منافذ پوستی
   این پدیده بیشتر در افرادی رخ می ‏دهد که دارای پوست چرب می باشند. میکرودرم موجب تنگ شدن منافذ پوستی خواهد شد.
– محو کردن لکه ‏های پیری
   پوست افرادی که بدون کرم ضد آفتاب، در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار می‏ گیرند، دچار لکه‏ هایی می‏ شود که با استفاده از میکرودرم می‏ توان آن‏ها را رفع کرد.
– مداوای جوش سر سیاه
   نوعی از جوش در صورت افراد وجود دارد که به رنگ آن سیاه است و ناشی از سلول‏های مرده، باکتری و چرک است که با روش میکرودرم، این لایه از پوست برداشته شده و سلول‏های تازه جای آن را خواهند گرفت و به این ترتیب این جوش ها از بین می روند.
– درمان جای جوش صورت
   برای افرادی که دارای جای جوش قرمز و متورم هستند استفاده از روش میکرودرم، یک روش مناسب به شمار می رود اما این روش فقط برای جای جوش ‏های خفیف کاربرد دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *